Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 

5 золотих

  Захоплюючі спортивні змагання серед учнів 6-х класів відбулися 10.03.2016р в школі №65. Сприяв проведенню змагань Дитячий будинок творчості.
     Учням було запропоновано найрізноманітніші конкурси: від серйозних спортивних до гумористичних. Особливо учням сподобався конкурс уболівальників. Захід став справжньою «перлинкою» в напруженому шкільному житті.
     Перемогу в ході запеклих змагань вибороли учні 6-Г класу. Тепер їх очікують «5 золотих» на міському рівні.

Адміністрація школи (10.03.2016)

Хай вічно сяє Шевченкова весна

    Захід з такою назвою відбувся в школі №65 09.03.2016р. Для учнів сьомих класів, заступником директора з НВР Паничевою Н.М. та педагогом-організатором Мавроді В.В. було підготовлено усний журнал з метою вшанування пам’яті про великого Кобзаря, поширення його літературної спадщини.
    На заході учні дізнались про життєвий шлях Т.Г. Шевченка, біографічні факти супроводжувались декламуванням віршів, інсценуванням уривків з творів письменника та показом його картин. Зал було оформлено елементами української світлиці, було також представлено портрети Т.Г.Шевченка, виконані дівчатами на уроках трудового навчання різними техніками (вчитель Карауланова Н.В.). Звучали українські пісні, а також урочисто виконали Гімн України, пригадавши, що 10 березня Гімну України виповнюється 154 роки. Учні дізналися, що вперше пісню «Ще не вмерла України…» було виконано саме на дні вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка.
    А учні 6 Г класу (кл.керівник Кірпіченко Н.В.) у цей день відвідали міський урочистий мітинг, присвячений вшануванню пам’яті видатного українця. Діти поклали квіти до пам’ятника, взяли участь у виконанні Гімну України, послухали поезії у виконанні учнів ЗОШ №66.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Праздники

8 березня

   04.03.2016р, напередодні улюбленого українцями жіночого свята, в школі №65 відбувся незвичайний КВК між учнями 10-11 класів та вчителями, які працюють у цих класах.
        Команди «Даєш перерву» (викладачі) та «Чи готові ви почути «ні» ?» (школярі) продемонстрували вітання, домашні завдання, але особливо цікавими були конкурси-експромти, такі як танцювальний конкурс, відтворення учасниками відомих картин мистецтва та інші.
      Журі було надзвичайно важко виявити переможців КВК, оскільки і вчителі і учні ЗОШ №65 є талановитими, творчими, артистичними. Тож у підсумку перемогла дружба.
        Захід завершився святковим концертом, який підготували учні.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Праздники

Вшанування пам’яті героїв небесної сотні

  20 лютого 2014 року ввійшло до новітньої історії України як трагічна дата. Згідно з наказом Президента України в цей день українці вшановують тих, хто загинув під час Революції гідності за правду, за волю. за рідний край.
  У ЗОШ № 65 відбувся урочистий захід «Згадаймо героїв». Молодші школярі підготували тематичну виставку малюнків «Ми за мир», а для старшокласників організовано зустрічі з безпосередніми учасниками подій на Майдані та воїнами АТО. На святі були присутні представники громадської організації «Новий Маріуполь». Захід розпочався урочистим виконанням гімну, завдяки чому було створено атмосферу особливого єднання школярів та запрошених гостей. У формі презентації було розказано про етапи Єврореволюції та трагічні події 18 – 20 лютого на вулиці Інститутській та Майдані Незалежності. Захід завершився хвилиною мовчання за загиблими. Після цього діти мали змогу поспілкуватися з бійцями в неформальній обстановці, дізнатися про умови служби, військові навчання, безпечну поведінку біля блокпостів. Гостей частували караваєм, виконали разом з ними українські пісні.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Оголошення

Официальная информация управления образования

  Управление образования городского совета информирует, что на основании письма начальника Мариупольского городского Управления Главного управления ГСЭС в Донецкой области, главного государственного санитарного врача с 08 февраля 2016 года возобновляется учебно-воспитательный процесс в общеобразовательных учебных учреждения и занятия во внешкольных учреждениях.
     Сайт Мариупольского городского совета

Адміністрація школи (05.02.2016)

День безпечного Інтернету 2016
в Україні

  9 лютого 2016 року у світі відзначається День безпечного Інтернету.
     В Україні в цей день у закладах освіти, бібліотеках, дитячих та молодіжних клубах, громадських та бізнес-організаціях, в медіа та на сторінках соціальних мереж діти та дорослі обговорюють питання безпечної поведінки в Інтернеті, потенційних загроз, випадки порушення прав дитини та механізми їх захисту.
     Рекомендовані інформаційні ресурси для проведення заходів:
     Сайт Онляндія – безпечна веб-країна
     Сайт про безпеку в Інтернеті від Google
   Мультимедийный учебный дистанционный курс безопасного пользования ресурсами сети Интернет
     Урок Інтернет-безпеки для проведення з дітьми
     Посібник «Освіта в сфері прав людини в Інтернеті»
     Ми маємо надію, що ця інформація стане у нагоді Вам та Вашим колегам для підготовки до заходів до Дня безпечного Інтернету в Україні.

Адміністрація школи (01.02.2016)

Оголошення

Официальная информация управления образования

  Согласно распоряжению городского головы от 21.01.2016 года №22р «Про призупинення навчально-виховного процессу в загальноосвітніх навчальних закладах та позашкільних закладах м. Маріуполя в 2015-2016 навчальному році» с 22 января 2016 года приостановлен учебно-воспитательный процесс в 1-11 классах общеобразовательных школ и занятия во внешкольных учреждениях.
    В общеобразовательных школах города для учащихся организовано изучение школьных дисциплин с использованием средств электронной коммуникации, интернета, телефонной связи. Учителя-предметники предлагают учащимся адаптированные домашние задания с рекомендациями по их выполнению. Для учащихся 1 классов учителя готовят интересные, творческие и развивающие домашние задания.
    Информация о возобновлении учебно-воспитательного процесса будет предоставлена дополнительно.
     Сайт управления образования

Задания для учащихся расположены в разделе Дистанционное обучение

Адміністрація школи (22.01.2016)

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 
Официальный сайт общеобразовательной школы №65 г. Мариуполя

Все права защищены © 2012-2021 г.
Дизайн и верстка: Astarte & Stevad
Наполнение информацией: SVScom