Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 

Від серця до серця

  У ЗОШ №65 вже стало доброю традицією всебічно підтримувати військових.
    Ось і сьогодні, напередодні найвеличніших пасхальних днів, учні нашої школи не могли обійти увагою воїнів, що знаходяться у військовому шпиталю м. Маріуполя. Завдяки оголошеній акції «Від серця до серця» було зібрано сувеніри, зроблені дітьми власноруч, а також кошти для солодких подарунків солдатам.
    На хвилюючу зустріч вирушили представники школи, серед яких були учні 3, 5, 9 та 10 класів. Спочатку молодші школярі продемонстрували своє вміння грати на музичних інструментах (а саме на скрипці), співати, декламувати поезії. Потім старшокласниці презентували власні вироби з бісеру. Це були невеличкі українські прапорці, які воїни пообіцяли носити як найдорожчі обереги. Наприкінці зустрічі військові отримали солодощі. А у відповідь, наймолодший активіст – скрипаль з 3го класу, отримав у подарунок військового капелюха. Зустріч була теплою та невимушеною. Усі мали змогу вільно поспілкуватись та обговорити багато питань, оскільки бійці були з різних куточків нашої держави.
    Сподіваємося, напередодні свят нам вдалося передати частинку нашого тепла тим, хто цього потребує. Самі ж ми, як завжди під час таких зустрічей, отримали позитивні емоції, адже робити добро це так важливо!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Пасха

  28 квітня у чистий четвер ЗОШ № 65 готувалась до Великодня. Охайно прибрані класні кімнати, прикрашені коридори школи, у вестибюлі запрацювала виставка пасхальних композицій.
     Не забувають учні та вчителі школи і про воїнів, які охороняють місто та підтриують у ньому порядок. Продовжуючи акцію «Від серця до серця», учні та педагогічний колектив приготували сувеніри-обереги, кулічі, крашанки. Родзинкою стали листи посилання учнів до військових. Педколектив теж долучився до вітань та склав свою листівку. Хай це християнське свято об’єднаєт всіх мешканців нашої чудової країни та під церковний дзвін здійснюються найзаповітніші мрії!!!
    Христос воскрес!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Праздники

Чорна трагедія на кольоровій землі

  Сьогодні вся Україна в жалобі запалює свічки та згадує страшну трагедію, що трапилася 26 квітня 1986 року – аварію на Чорнобильській АЕС.
    Ось і в нашій школі пройшли різні заходи в пам’ять про загиблих та постраждалих внаслідок тієї жахливої катастрофи. Зокрема, учні середньої та старшої ланки виготовили інформаційні плакати, завдяки яким кожна дитина мала змогу дізнатися про те, де саме відбулася аварія, якими були причини, що таке радіація і який страшний вплив вона мала на все живе. Більше подробиць можна було дізнатись завдяки тематичній виставці художньої та історичної літератури у шкільній бібліотеці, яка ілюструвала події Чорнобильської трагедії. Учням 8-х класів було запропоновано переглянути художній фільм «Аврора», який на прикладі головної героїні дуже наглядно продемонстрував, як руйнувалися життя та долі людей внаслідок аварії на ЧАЕС. Після перегляду діти поділилися своїми враженнями від побаченого та висловили сподівання, що така катастрофа більше ніколи не повториться ніде на землі. Також до 30-ї роковини тієї страшної події було запалено «свічку пам’яті та жолоби».
    Сподіваємось, людство зробило висновки і докладе максимум зусиль, щоб така трагедія ніколи не трапилась знову.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України

  Укрзалізниця закликає громадян дотримуватися Правил безпеки на залізницях Державна адміністрація залізничного транспорту України звертається до громадян з проханням обачно поводитись на залізничному транспорті (у потягах, на залізничних платформах, поблизу залізничних колій і т.д.) та не піддавати ризику своє життя та життя оточуючих.
     Для детальнішого ознайомлення з правилами потрібно Скачати матеріал

Адміністрація школи (22.04.2016)

Семінар-практикум

    12 квітня в ЗОШ №65 відбувся семінар-практикум для заступників директорів та педагогів-організаторів з теми «Сучасні підходи в реалізації завдань національно-патріотичного виховання засобами правової освіти та виховання».
    У вступній промові організатор семінару Могильна Н.М. відзначила, що на даний момент у школі реалізується проект «Неперервне правове виховання», який має розділи: «Я- дитина. Ось мої права» (1-4 кл). «Школа правових взаємовідносин» (5-11 кл).
    Мета проекту: формування громадянина України, якому притаманні правова культура, усвідомлення цінностей свободи та прав людини, формування активної громадянської позиції учнів школи, правова просвіта педагогів, учнів та батьків.
    Даний проект є переможцем на обласному конкурсі на кращу організацію правової освіти у загальноосвітніх учбових закладах у номінації «Система неперервної правової освіти і виховання».
    Практичний модуль включав у себе відкриті виховні години: «Поговоримо про дружбу» (Никитченко Т.В. ЗОШ №65), «Конвенція ООН про права дитини» (Гула С.В. ЗОШ №65), «Особливі люди серед нас» (Кірпіченко Н.В. ЗОШ №65), а також інші види заходів: інтелектуальна гра «Знавці права» (Михайлік А.М. ЗОШ №65), брейн-ринг «Право у світі або світ права» (Лукашова О.В. ЗОШ №65), практична студія «Використання ІКТ в роботі класного керівника під час правового виховання» (Грига В.В. ЗОШ №65), майстер-клас «Щастя моє закон зберігає» (Карауланова Н.В. ЗОШ №65), тренінг «Методичні особливості підготовки і проведення форми роботи Коло» (Кошкер А.Й., методист МНМЦ), тренінг «Технологія медіації» (Хайлова М.В., практичний психолог ЗОШ №10).
    Підсумковий модуль було проведено у формі «відкритого мікрофону». Присутні відзначили високий рівень проведення семінару.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

English Club

    Загальновідомо, що 2016р. оголошено роком англійської мови в Україні.
    У зв’язку з цим у МДУ на базі кафедри англійської філології було створено «Весняну мовну школу». Саме представники цієї школи (асистент кафедри Єрьоміна А.О. та студентки II курсу за спеціальністю «Мова та література. Англійська. Німецька») побували в гостях у наших учнів.
    01.04.2016р. зустріч пройшла спочатку з учнями 6-го класу. Їм було запропоновано цікаві мовні змагання серед чотирьох команд під загальною темою «Leisure Time». Переможці конкурсів отримали солодкі призи. Мета зустрічі з шестикласниками: популяризація англійської мови, виявлення активних учнів, повторення та збагачення лексичного матеріалу.
    Після шестикласників до «англійської школи» завітали старшокласники. Студентки запропонували їм актуальну тему «Relationship: friends and love». У групах обговорювали дружбу між хлопцем та дівчиною, риси характеру, які захоплюють молодь, мрії та цілі випускників, різницю між ними. Зустріч мала й профорієнтаційний характер.
    Дякуємо «Весняній мовній школі» МДУ за можливість розширити свої знання та познайомитись ближче з популярним в місті вузом.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Новий рівень КВК

  28 березня 2016 року в міському Центрі художньо-естетичної творчості учнівської молоді наша школа продовжила боротися за перемогу вже у міському етапі конкурсу серед команд веселих та кмітливих юних інспекторів дорожнього руху.
   Цього разу журі було надзвичайно важко обрати найкращу команду, тому що учасники-переможці від кожного району продемонстрували дійсно високий рівень підготовки. Глядачі та вболівальники мали змогу переглянути постановки цікавих гумористичних та музикальних номерів, побачити вже знайомі колективи, а також зустріти нові зірочки цього відомого конкурсу.
  У запеклій, але захоплюючій боротьбі, команда ЗОШ №65 здобула 3 місце.
  Закінчилось змагання танцями та солодким сюрпризом для всіх учасників.
  Вітаємо нашу команду!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Мы отдыхаем


Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 
Официальный сайт общеобразовательной школы №65 г. Мариуполя

Все права защищены © 2012-2021 г.
Дизайн и верстка: Astarte & Stevad
Наполнение информацией: SVScom