Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 

На брейн – рингу

  28 вересня 2016р., в межах проведення декади знань з Правил пожежної безпеки в ЗОШ№ 65 відбувся брейн – ринг між 4–а та 4–б класами. Четверокласники продемонстрували високий рівень знань правил пожежної безпеки , вміння поводитись із сірниками, свічками, запаль ничками, користування електроприладами, зберігання пожежнонебезпечних речовин і матеріалів, правил поводження під час пожежі, якщо вона все ж таки розпочалася. Капітани команд «Молнія» (4–б) та «Іскорка» (4–а) здійснювали керівництво активним обговорюванням запитань брейн – рингу. Члени журі – учні 10–б класу коментували дитячі відповіді, ретельно їх оцінювали та нагородили команди подяками за участь. Діти у віршованій формі, з яскравим гумором розповіли про свої «відносини» з вогнем , пояснили , чому пожежні машини червоного кольору, яку інформацію треба надавати у разі виклику пожежників, та чому номер пожежної рятувальної служби - 101? На заході були присутні 68 учнїв – участників та гостей, уболювальників команд супротивників . Такі заходи зближують дітей і роблять їх сміливими і досвідченими у справі підготовки до боротьби з вогнем.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Трагедія Бабиного Яру

  Братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр. З вересня 1941 року до кінця вересня 1943-го він був місцем регулярних розстрілів і захоронень, які проводили органи нацистської поліції безпеки та айзантцгрупи СД разом із військовою та цивільною владою Києва. Жертвами нацистів стали євреї, роми, українські націоналісти, радянські військовополонені, пацієнти київської психіатричної лікарні та інші національні чи соціальні групи, яких окупанти вважали ворогами або ж "просто зайвими". Бабин Яр – це некрополь для більше ніж 100 000 цивільних громадян та військовополонених.

Повний текст статті читати тут "Трагедія Бабиного Яру" або тут "Трагедія Бабиного Яру"

Администрация школы (28.09.2016)

Хто нас рятує від вогню?

  Сьогодні, 22 вересня 2016р., в межах Декади знань Правил пожежної безпеки учні 2-Б класу ЗОШ №65 побували на віртуальній екскурсії до міста Київа. Цього разу діти не тільки пригадали як запобігти пожежі, а й дізналися нові факти про наших рятувальників.
   Малим глядачам розповіли історію виникнення пожежно-рятувальної служби в Україні та про те, як з плином часу трансформувалися засоби тушіння пожеж. Школярі почули, що однією з найважливіших подій у розвитку пожежної справи ще за часів Київської Русі варто вважати створення збірника давньоруських законів, в якому відображалися тогочасні заходи пожежної безпеки, а перша пожежна сторожова охорона виникла в Україні наприкінці XV сторіччя. Діти також мали змогу порівняти тогочасні засоби тушіння пожеж із сучасними та почули які вимоги висувалися до претендентів у пожежники у минулому і зараз.
    Наприкінці огляду було широко освітлено як саме функціонує служба порятунку сьогодні. Завдяки переглянутій віртуальній екскурсії кожна присутня дитина упевнилася, що коли вже трапилось лихо, треба дзвонити 101 і поміч неодмінно прийде!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Уроки безпеки

  Сьогодні, 14 вересня 2016р., у межах місячника безпеки дорожнього руху у ЗОШ№65 відбувся цікавий урок. Наймолодшим школярам було запропоновано переглянути яскраві відеосюжети щодо безпечної поведінки на дорозі, у транспорті та у дворі.
   Спочатку першачки дізнались про те звідки взагалі з’явився термін «правила дорожнього руху» та чому впровадження цих правил було таким необхідним. Потім діти подивились роліки про можливу небезпеку у дворах багатоповерхових будинків, де часто їздять машини, побачили які існують дорожні знаки і чому вони відрізняються за формою та кольором. Дізналися, що першому світлофору було встановлено пам’ятник, щоб підкреслити важливість його значення. Пригадали також як треба переходити перехрестя які не регулюються світлофором та багато іншого.
    Наприкінці заходу набуті дітьми знання було закріплено швидким опитуванням. Малі спритники отримали масу задоволення та вправно і швидко відповідали на запитання.
   Бажаємо усім школярам лише цікавих уроків!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Олімпійський урок

  Сьогодні, 6 вересня 2016р., у рамках Олімпійського тижня у ЗОШ №65 проводився Олімпійський урок. До нас завітали представники Маріупольської школи боротьби КДЮСШ «АТЛЕТИК». Тренер з греко-римської боротьби Матійченко Андрій Станіславович зі своїми підопічними влаштували для молодших школярів справжнє спортивне свято.
   Виступ було приурочено до початку параолімпійських ігор у Бразилії. Тож спочатку дітям розповіли наскільки важливо і корисно займатися спортом, а потім показали яких результатів у фізичному розвитку та здобутків у змаганнях можна досягти завдяки цьому. Спортсмени продемонстрували різні види акробатичних елементів та силових вправ. Одним із найзахоплюючих прикладів, який вразив дітлахів, була демонстрація того як можна здолати супротивника переважаючого у вазі.
    Потім шкільна малеча також мала змогу показати свої уміння. Найбільш активні та вправні отримали у подарунок м’ячі та різні ігрові набори.
   Урок пройшов дуже весело та цікаво, усі отримали масу яскравих позитивних емоцій.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Здрастуй, школо!

  Ось і настала ця довгоочікувана для багатьох мить - золотава осінь нарешті оголосила нашу школу переливчастим співом першого дзвоника.
     Зранку шкільний двір наповнився галасливою малечею. З радістю і нетерпінням чекали вони на свій перший шкільний урок. А поруч із ними стояли схвильовані батьки, дідусі та бабусі. Ще однією групою, яка не стримувала емоцій, були майбутні випускники. Для них це свято також було особливе, бо це їх останній вересень у стінах, що за довгі роки стали для них другою домівкою.
    Святкова лінійка розпочалась і пролунали вітання від дітей, які так по-різному сприймають 1 вересня: для одних усе різнобарвне шкільне життя лише попереду, а для інших незабаром відкриються вже нові дороги у доросле життя. Діти розповідали вірші, співали пісні, дякували вчителям за науку і турботу. Веселого настрою додали аніматори-«Фіксики». Школярі танцювали і виконували рухи під запальну музику.
    Наприкінці заходу пролунав хвилюючий дзвоник, і малеча у супроводі своїх перших вчителів відправилася до школи. Над їхніми головами батьки вже традиційно тримали рушники, благословляючи на легке та добре навчання.
    Бажаємо нашим маленьким першокласникам, щоб школа для кожного із них стала другою домівкою, життя у якій буде захоплюючим і цікавим!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Праздники

Познать, запомнить всё на свете
Обдумать всё, и всё понять
За всё на свете быть в ответе
День знаний празднуем опять!
Раз праздник есть — он значит нужен
А был бы повод в сентябре...
Вот желтый лист опять закружит
Осенний день в календаре...
Когда нужны и ум и знания
... а значит и жива душа...
Родится мир сквозь испытания
Упорно к мудрости спеша!

Администрация школы (01.09.2016)

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 
Официальный сайт общеобразовательной школы №65 г. Мариуполя

Все права защищены © 2012-2021 г.
Дизайн и верстка: Astarte & Stevad
Наполнение информацией: SVScom