Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 

Познать, запомнить всё на свете
Обдумать всё, и всё понять
За всё на свете быть в ответе
День знаний празднуем опять!
Раз праздник есть — он значит нужен
А был бы повод в сентябре...
Вот желтый лист опять закружит
Осенний день в календаре...
Когда нужны и ум и знания
... а значит и жива душа...
Родится мир сквозь испытания
Упорно к мудрости спеша!

Администрация школы (01.09.2017)

День памяті та примирення

  4 травня в ЗОШ № 65 відбувся святковий захід до Дня памяті та примирення. До школи в цей день завітали представники батальйону морської піхоти України, ремонтний полк, батальйон охорони, інженерний полк та самооборона Маріуполя. Глядачами були учні 8-х класів.
  У ході заходу велика увага була надана подіям Другої світової війни, та тим, хто гідно захищав свою країну. Зокрема, були переглянуті відео, присвячені Дню памяті та примирення.
  Учні 8-х класів зачитували вірші, а учні 6-х класів підготували танцювальний номер до вшанування памяті тих хто віддав своє життя у ході Другої світової війни та тих, хто сьогодні гідно захищає нашу державу.
  Також гостям було надано слово, а учням мали можливість вести активну дискусію з військовими.
  В кінці заходу гостям заспівали пісню та із повагою подарували коровай. Головнокомандуючий самооборони в свою чергу подарував школі буклети та плакати патріотичного характеру.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Військово-спортивні гри «Джура»

  28 квітня в Городському саду відбулися військово-спортивні ігри під назвою «Джура» серед учнів 11 шкіл.
  Учням необхідно були виконати 4 завдання за мінімальний час. Серед змагань був туристичний сектор, стрілецький турнір, силове змагання та «рятівник». Основною метою змагань є розвиток патріотичних та спортивних якостей учнів.
  Команда ОШ № 65 зайняла 2 місце. Учні, які зайняли призові місця, були нагороджені у ході святкового концерту. Неабияке значення мала підтримка вчителів фізичної культури своєї команди.
  Настрій у учасників та глядачів був піднесений.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Спартакіада серед учнів 1-9 класів

  28 квітня на базі ОШ № 65 відбулася спартакіада серед учнів 1-9 класів. В змаганнях приймали участь 4 команди. Кожне виконане завдання оцінювалося членами журі. Крім цього, в ході заходу приймали участь талановиті гімнасти зі своїми номерами. Команда переможців та інші команди були нагороджені солодкими призами. Атмосфера на стадіоні була дуже позитивна.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Україна - єдина країна

  7 квітня в актовому залі ЗОШ № 65 відбувся патріотичний захід під назвою «Україна-єдина країна». Урок-вікторина був організований для учнів 3-х класів.
   В ході заходу учні ознайомилися с територіальними особливостями України та державними символами країни.
  Для перевірки знань учням були надані належні завдання, що стосувалися культури та традицій України, на які учні гідно відповіли. Також дітям був запропонований перегляд відео-роліку про Україну та фізкультхвилинка під українську народну пісню.
  Основним завданням даного заходу було поглибити в учнів уявлення про Україну як Батьківщину кожного з нас та довести невід’ємність історії кожної родини від історії Батьківщини.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Мінна безпека

  7 квітня в ЗОШ № 65 завітав інспектор поліції Гороховець Роман Володомирович, який провів бесіду з учнями 9-х та 10-х класів.
   В ході бесіди Роман Володимирович питання щодо правопорушень та злочинних діянь неповнолітніх.
   Також він звернув увагу на те, що не тільки учні несуть кримінальну відповідальність та відповідальність перед школою, а й їх батьки.
   Крім цього інспектор провів профілактичну лекцію щодо попередження травмування дітей мінно-вибухової безпеки дітей, нагадавши учням, що небезпечні предмети можуть бути як на території Маріуполя, так і поза межами міста. Для прикладу він взяв школу № 31, на території якої було знайдено предмет, схожий на гранату.
    Також Роман Володимирович розповів про те який вигляд мають небезпечні предмети.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Весняні розваги

  30 березня в ЗОШ № 65 відбувся захід під назвою «Весняні розваги». Учасниками юмористичної вікторини були учні 6-х класів. Під час заходу учням необхідно було розділитися на дві команди, обрати лідера, придумати назву та девіз своєї команди. Перша команда мала назву : «Дикуни», а друга «Пятачки».
   Головним завданням учнів було активно проявити себе в 8 розважальних конкурсах. Серед яких були такі : «Намалюй мене», «Посмішка Чеширського кота (або Вікторина про Україну)», «Повтори за лідером», «Вгадай пісню», «Конкурс-дефіле», «Розсміши Несміяну» та інші.
   За результатами конкурсів переможцем стала команда «Пятачки». Обидві команди були нагороджені солодощами.
    Завдяки цьому заходу учні мали можливість не тільки проявити свої лідерські якості, але й навчилися бути дружніми та згуртованими.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации


Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 
Официальный сайт общеобразовательной школы №65 г. Мариуполя

Все права защищены © 2012-2021 г.
Дизайн и верстка: Astarte & Stevad
Наполнение информацией: SVScom