Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 

Джура у школі

  Вже кілька років поспіль, напередодні початку міських етапів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура», в ЗОШ №65 пройшли шкільні змагання з цієї гри.
  Команди 9-х та 10-х класів проходили по черзі такі станції як «Спортивна», «Медична», «Військова», «Історична», «Стрілецька» та інші. За доброю традицією кілька станцій допомагали організовувати представники ветеранів АТО, волонтерів, військових лікарів. Вони ділились із дітьми досвідом у наданні першої медичної допомоги, поводження зі зброєю. На одній зі станцій учасники мали змогу просто поговорити з бійцями, поставити їм будь-які запитання, що їх цікавили.
  За результатами гри найвправнішою виявилась команда 9-Б класу. Друге і третє місце посіли команди 9-Д та 10-А класів відповідно. Переможці отримали грамоти, а військові подарували шкільній бібліотеці книжки, атласи та інші видання для дітей різного віку.
  Після змагань учасники влаштували з військовими справжню фотосесію, дарували пісні, танок а також смачненький каравай. Усі отримали масу яскравих позитивних емоцій.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

  ВІТАЄМО вчителів української мови та літератури Кірпіченко Н.В. та Валенко Л.О. та їхніх вихованців з перемогою в міжнародному конкурсі "Мій рідний край" в номінації "Герої і час"/
  У Львові нагородили маріупольців - переможців Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край – 2017»
  16 вересня 2017 року у Львові в сесійній залі міської ради відбулося нагородження переможців Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край», незмінними натхненниками та організаторами якого є голова Союзу українок України, народний депутат України Лілія Григорович, її заступник, голова конкурсної комісії пані Ростислава Федак. Цей конкурс об'єднав учнівську та студентську молодь з усіх областей України та поза її межами, яка прагне досліджувати і науково обґрунтовувати події і факти минулого і сьогодення країни.
  Цьогоріч зустріч виявилася особливою: 20-річний ювілей конкурсу співпав зі 100-річчям Союзу українок - найбільш діяльної жіночої громадської організації в Україні.
  Протягом року на конкурс було подано 290 науково-дослідницьких, пошукових , творчих робіт учнівської та студентської молоді, які надійшли зі шкіл, вищих та середніх навчальних закладів, МАН, позашкільних установ з 22 областей України та Італії. Роботи об'єднані темою рідного краю - України, стосуються маловідомих та актуальних сторінок історії, етнографії, культури, літературознавства, мовознавства, екології та здоров'я нації, минулого та сьогодення держави.
  Не вперше за 20- річну історію конкурсу «Мій рідний край» до когорти тих, хто підтримують бажання молоді пізнати і написати правдиві сторінки історії України, приєдналися й учні і вчителі Маріуполя.
  У номінації «Криниця духовності» найвища нагорода – Перлина конкурсу - дісталася учню 8-го класу Маріупольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №65 Михайлову Владу за роботу «Майже святий… Легше запалити одну маленьку свічку, ніж проклинати темінь…». Переможець разом із своїми науковими керівниками вчителями української мови та літератури ЗОШ № 65 Кірпіченко Н.В. та Валенко Л.О. був запрошений на урочисте нагородження. Кожен учасник свята отримав у дарунок збірник конкурсних робіт учнівської та студентської молоді Міжнародного конкурсу «Мій рідний край 2016-2017», у якому представлені дослідження, які отримали найвищу нагороду – Перлина конкурсу, 1 і 2 місця. Запрошені також взяли участь у різноманітних цікавих зустрічах та мали змогу ознайомитись з історичними пам’ятками міста Львова.
  Вітаємо переможців та бажаємо нових досягнень

Администрация школы

Екскурсія до центру сучасного мистецтва ім. А. Куїнджі

  07.09.2017 учні 10А класу відвідали Центр сучасного мистецтва ім. А. Куїнджі. У центрі відбулася виставка "Народна війна 1917-1932 рр." Учні мали можливість переглянути експозиції на основі документів і фотографій, які відображали періоди державотворення, три періоди окупації України та практичні дії Російської окупаційної армії і каральних органів в нормативних актах комуністичної влади періоду 1917-1932 рр. Друга частина документальної експозиції «Народна війна», на основі широкого комплексу документальних матеріалів та фотокарток, відображала діяльність селянських партизанських загонів та повстанських підпільних організацій, ідеологію повстанства, його чисельність та соціальний склад. Учням представили мапи українських губерній, на яких вказані роки та назви міст, сіл, районів, де відбувалися збройні повстання, а також приведені світлини, листівки, звернення найбільш відомих і активних отаманів, що діяли в тій чи іншій губернії.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Мы отдыхаем

Олімпійський урок

  7.09.17 на базі ЗОШ № 65 був проведений «Олімпійський урок» для учнів 1-3 класів.
  Головною метою заходу була мотивація учнів до зайнять спортом та підтримання здорового способу життя.
  Головний тренер з греко-римської боротьби Андрій Станіславович представив дітей з великими досягненнями у спорті, в тому числі учнів ЗОШ № 65. Учні 1-3 класів мали можливість подивитися майстер клас юних спортсменів та показати свої уміння. Крім того, учням були задані питання, які стосувалися спорту, на які вони з легкістю відповідали.
  Наприкінці заходу учні отримали подарунки за активну участь. Атмосфера у спортивному залі була неймовірною.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

День міста

  Сьогодні учні ЗОШ № 65 відвідали Міський сад, де гуртками міста були організовані просвітницькі заходи. Учні 3-4-х класів мали можливість подивитися концерт, присвячений Дню міста. На заході були присутні дуже талановиті аніматори та представники бібліотек нашого міста. Під час концерту діти також приймали участь у кожній секції, де вони проявляли свої творчі здібності та знання українських традицій та культури. За активну участь багато учнів отримали подарунки.
  Учні та їх класоводи повернулися до школи з гарними враженнями та піднесеним настроєм.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Мы отдыхаем

Правила дорожнього руху

  Сьогодні на базі ЗОШ № 65 було організовано перегляд мультфільмів для учнів 1-х класів.
  Основною метою показу було ознайомлення дітей з правилами дорожнього руху.
  Під час перегляду учні мали можливість на прикладі героїв освоїти мультфільмів основні правила дорожнього руху та дорожні знаки.
  Також учням були задані запитання для перевірки знань, на які учні дуже активно відповідали.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Вітаємо з 1 вересня!

Вересень щедро сонцем зігрітий.
В школу повсюди
сходяться діти.
Квіти барвисті в них у руках,
Вогники щастя ясніють в очах.
В кожного радісна усмішка сяє.
Дзвоником першим
їх школа вітає.

(І. Блажкевич)

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации


Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 
Официальный сайт общеобразовательной школы №65 г. Мариуполя

Все права защищены © 2012-2021 г.
Дизайн и верстка: Astarte & Stevad
Наполнение информацией: SVScom