Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 

У нас в гостях Святой Николай!

  Очень давно, более 1700 лет назад, в городе Мирах, в Малой Азии, жил парень по имени Николай. Его родители умерли и оставили сыну огромное имущество.
  Сердце Николая было наполнено большой добротой. Он решил раздать свое богатство бедным людям. Каждую ночь Николай наполнял мешок разной едой - хлебом, мясом, пряниками, сладостями, а также деньгами, незаметно от слуг выходил из дома, разносил это добро по селу и раскладывал на пороге дома, где жили бедные дети.
  Рано утром Николай наблюдал с высокой крыши своего дома, как радовались бедные дети, найдя подарки.
  Старший слуга Николая возмутился, когда увидел, что в кладовых все меньше и меньше припасов. «Наверное, кто-то ворует их», - подумал он, - надо поймать вора.» Каково же было удивление слуги, когда он узнал своего хозяина.
  Когда умер Николай и его душа стала пред Господним престолом, Господь сказал: «Чего хочешь, мой Николай, в награду за хорошую жизнь на земле?»
  Ничего не желаю, только позволь мне, Боже, сходить иногда с неба на Землю и посещать детей. Улыбнулся Господь ласково, сказал: «Знал я, каким будет твое прошение. Ежегодно в день твоих именин сможешь сходить на Землю.»
  С тех пор каждый год, в день своих именин - 19 декабря - Святой Николай ходит по Земле и разносит хорошим детям подарки. Знает Святой Николай, что все дети хорошие и вежливые, любят свой народ, свою землю.
  Сегодня ученики 10А класса встречали детей с конфетами и поздравлениями. Ребята пели, танцевали и создавали хорошее настроение.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

5 золотих

  Захоплюючі спортивні змагання серед учнів 6х класів відбулися 12.12.2017р в школі. Сприяв проведенню змагань Дитячий будинок творчості.
  Учням було запропоновано найрізноманітніші конкурси: від серйозних спортивних до гумористичних. Особливо учням сподобався танцювальний конкурс та конкурс груп підтримки.
  Перемогу в ході запеклих змагань знову вибороли учні 6Г класу. Тепер їх очікують «5 золотих» на міському рівні.
  Поздоровляємо переможців!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Мы отдыхаем

Зустріч із військовими

  Сьогодні, 08 грудня 2017 року, у ЗОШ №65 проходила година спілкування з елементами тренінгу за участю військових.
  З дітьми проводили бесіду, а потім обговорювали такі поняття як «Батьківщина», «патріотизм», «громадянин» та ін. Учасники заходу виконували різні вправи, описували Україну та її величну красу, розмовляли про необхідність вияву активної громадянської позиції, а також міркували про свій внесок у майбутнє рідної країни.
  Запрошені військові ділились своїми враженнями і досвідом, розповідали багато цікавого, тож діти не хотіли їх відпускати і засипали масою питань.
  Учні 5А та 5Б класів і активісти з 6Б та 4Б не забули також привітати гостей з Днем Збройних сил України, дарували пісні, танки та вірші, а наприкінці заходу подарували пам'ятні сувеніри на згадку про школу.
  Дякуємо всім учасникам за приємне та корисне спілкування!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Кримінальна відповідальність неповнолітніх

  07 грудня 2017 року, в рамках проведення «Всеукраїнського тижня права», в школі було проведено заходи з правової обізнаності дітей.
  З учнями, які перебувають на внутрішкільному обліку, проведено лекцію щодо кримінальної відповідальності неповнолітніх. Дітям роз'яснили, що хоч вони ще неповнолітні, але вже можуть нести адміністративну та кримінальну відповідальність за протиправні вчинки. Було наведено приклади того, яка саме поведінка може розцінюватися як протиправна, а також види мір покарання встановлених законом. Деякі приклади дуже здивували дітей, бо вони вважали, що за такі, на їхню думку, дрібниці не може бути передбачене покарання.
  По всіх класах було проведено класні години «Правова обізнаність дитини- запорука її безпеки»
  З учнями 10-х класів проведено круглий стіл «Закон і ми». Бесіда проходила жваво та інформативно.

Администрация школы

Революція гідності

  Сьогодні, 20.11.2017р., напередодні вшанування Дня Гідності та Свободи в Україні, вчитель історії та права Ахкозов С.І. провів з учнями 10 класу урок-бесіду, на якому разом дітьми було відновлено у пам'яті хронологію жорстоких подій, які стали переламними у житті нашого суспільства і розвитку нашої країни. Учні знову згадали як проходла Україна шлях від мирної нечисельної демонстрації студентів, прихильників євроінтеграції, до кривавих збройних протистоянь влади і народу.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Драмтеатр у школі

  Сьогодні у ЗОШ №65 особливий день - до нас завітали актори Маріупольського Драматичного театру. Молодшим школярам запропонували переглянути казку-оперу «Коза-Дереза» за постановкою А.М. Левченко. Актори у яскравих костюмах грали бездоганно і влаштували дітям справжнє свято. Малеча дивилась виставу наче зачаклована. Усі отримали масу гарних емоцій. Дякуємо нашим гостям за чудову казку!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Ліга майбутніх поліцейських

  26 вересня до нашої школи завітали учасники молодіжної громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських». Вони розповіли учням 4-х класів про безпеку в зоні проведення Антитерористичної операції, безпеку вдома та на вулиці, права, обов'язки та про те, що потрібно робити, якщо опинився в екстремальній ситуації.
  Ми вдячні вам наші майбутні поліцейські.

Администрация школы

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 
Официальный сайт общеобразовательной школы №65 г. Мариуполя

Все права защищены © 2012-2021 г.
Дизайн и верстка: Astarte & Stevad
Наполнение информацией: SVScom