Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 

Весняні розваги

  30 березня в ЗОШ № 65 відбувся захід під назвою «Весняні розваги». Учасниками юмористичної вікторини були учні 6-х класів. Під час заходу учням необхідно було розділитися на дві команди, обрати лідера, придумати назву та девіз своєї команди. Перша команда мала назву : «Дикуни», а друга «Пятачки».
   Головним завданням учнів було активно проявити себе в 8 розважальних конкурсах. Серед яких були такі : «Намалюй мене», «Посмішка Чеширського кота (або Вікторина про Україну)», «Повтори за лідером», «Вгадай пісню», «Конкурс-дефіле», «Розсміши Несміяну» та інші.
   За результатами конкурсів переможцем стала команда «Пятачки». Обидві команди були нагороджені солодощами.
    Завдяки цьому заходу учні мали можливість не тільки проявити свої лідерські якості, але й навчилися бути дружніми та згуртованими.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Народні традиції

  У ЗОШ №65 живуть справжні поціновувачі народних традицій. Тож 23 березня а також протягом весняних канікул для учнів 1-Б, 1-Г та 2-Б, 2-Г класів спільно з «Музеєм народного побуту» було організовано майстер-клас з виготовлення мішечків-оберегів та ляльок-мотанок.
   Спочатку дітям розповідали про народні традиції, символізм різноманітних речей в українському побуті, а потім малеча мала змогу поуправлятись у виготовленні сувенірів. Молодші діти виготовляли мішечки та прикрашали їх зіставленими з насіння квітами. Старші школярі робили мотанки.
    Майстри-початківці дуже захопились такими творчими заняттями і лишились задоволеними своїми поробками.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Тренінг "Патріот"

  Сьогодні в ЗОШ № 65 відбулася зустріч з військовослужбовцями. Цього разу для учнів 9-го класу спільно з гостями було проведено тренінг з національно-патріотичного виховання.
   Формат зустрічі спонукав дітей до глибоких роздумів над порушеною темою та до активної участі в обговоренні різних питань. Зокрема, розбирали у чому полягає справжній патріотизм, розповідали, що він повинен проявлятися не тільки під час збройних конфліктів чи надзвичайних ситуацій. Однак серйозна бесіда постійно перепліталась із цікавими творчіми вправами, під час яких учасники мали змогу намалювати портрет людини-патріота, яким саме вони його бачать, прослідкувати як змінилися пріоритети в розстановці життєвих цінностей після початку збройного конфлікту на Україні. Багато говорили про байдужість, наголошували на небезпеці пасивності і закликали не стояти осторонь болючих процесів, що кояться у державі і бути людьми з активною громадянською позицією.
    Загалом захід пройшов плідно й цікаво, в атмосфері тісної співпраці, залишивши по собі гарні емоції.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

День Добровольця

  14 березня активісти ЗОШ №65 відвідали захід, який було проведено у ДК «Молодіжний» до Дня Українського Добровольця, та долучились до загальних поздоровлень наших захисників.
   На честь свята багатьох бійців було нагороджено почесними грамотами. Юні представники шкіл також щиро дякували військовим активістам та волонтерам не тільки за захист, але й за плідну співпрацю зі своїми навчальними закладами та дарували квіти й подарунки.
   Насамкінець, творчі колективи міста підготували для всіх присутніх святковий концерт. Дуже зворушливі виступи співаків і танцюристів раз за разом викликали бурю оплесків. Але справжній шквал емоцій викликала театралізована вистава під пісню «Кукушка» у виконанні балетного колективу.
    Ще раз дякуємо всім нашим захисникам!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Любіть Україну вишневу свою

  22 березня в ЗОШ № 65 був проведений військово-патріотичний захід під назвою «Любіть Україну вишневу свою». Урок-вікторина був організований педагогом-організатором Гончар Д.П. для учнів 5-х класів.
   Метою даного заходу було розширити поняття про єдність, незалежність і суверенність нашої держави та роль в цьому українського козацтва. Таким чином, учні мали можливість дізнатися більше про історію України, зокрема її козацтва.
    Під час заходу учні були уважними глядачами , а також активно відповідали на поставлені запитання, які стосувалися традицій, звичаїв та символів України. Деякі учні виразно продекламували вірші Т.Г. Шевченко.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Ляльковий театр

  20 березня 2017 року до ЗОШ №65 завітав Бердянський ляльковий «Папетт-шоу» зі виставою під назвою «Вкрадений ранець». Глядачами були як учні початкових класів, так і учні старших класів.
   Під час вистави використовувався сучасний музичний та танцювальний супровід..
  Учні та класні керівники були дуже вражені шоу, яке мало не тільки розважальний характер, але й повчальний характер.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Мы отдыхаем

Масляна

  Сьогодні у ЗОШ №65 діти знову долучались до народних звичаїв та традицій. Представники шкільного самоврядування вирішили провести для молодших школярів свято Масляної.
   Старшокласники перевдягнулися у яскраві костюми, які символізували зиму, весну, Масляну, та продемонстрували учням 4-х класів в ігровій формі звичаї та обряди, характерні для цього свята. Зима, як водиться, сперечалася з Весною та не хотіла йти. Але діти покликали Масляну і усі разом виконували доручення сурової Зими. Жваві скоморохи та добросерді бабусі веселили дітей жартівливими загадками, віршиками, пісеньками, залучали малечу до участі у змаганнях та іграх, тож Зима лишилась задоволена такими веселощами й згодилась поступатися своїми правами на користь Весни.
    Закінчився захід традиційно – учасники свята скуштували смачненьких млинців

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации


Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 
Официальный сайт общеобразовательной школы №65 г. Мариуполя

Все права защищены © 2012-2018 г.
Дизайн и верстка: Astarte & Stevad
Наполнение информацией: SVScom