Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 

Викторина знатоков природы

     27 октября в актовом зале школы № 65 прошла викторина знатоков природы среди учеников 6 классов в рамках декады экологической вахты. Участвовало три команды: «Еноты», «Хаски» и «Совушки». Викторина состояла из таких туров: «Маленькие тайны природы», «Лесная аптека», «Знатоки естествознания», «Живой мир лесов», «Растения и животные - предсказатели», в которых прозвучали занимательные вопросы и загадки о растительном и животном мире. Также состоялся конкурс чтецов, в котором участники декламировали стихи о сохранении природы, об экологии, о любви к окружающей среде. Также ребята нарисовали замечательные плакаты о природе Украины. Участники команд с интересом и азартом отвечали на заданные вопросы и показали высокий уровень знаний о законах природы, ведь в конкурсах необходимо было проявить эрудицию и смекалку. Ребятам очень понравилось и соревнование прошло на позитивной ноте. С небольшим отрывом 3 место заняла команда 6В класса, 2 место – 6А класс и победителями стали ребята из 6Б класса. После мероприятия ребята решили сформировать агитбригаду «Юные экологи», чтобы выступить для учеников младших классов.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Мы отдыхаем

«Хоробрі серця» - захід, присвячений Дню захисника України

    13 жовтня — в актовій залі школи №65 відбувся захід «Хоробрі серця», присвячений Дню захисника України. 14 жовтня – Свято Покрови, традиційний день Українського козацтва, день офіційного створення Української повстанської армії і День захисника України.
      На святі були запрошені гості – військові полку «Азов» та Правого сектору, а також волонтери Нового Маріуполю. Захід розпочався віршами та патріотичною піснею, потім ведучі розповіли про історію цієї заменної дати. Традиційно лунав гімн України. Далі ведучі розповіли про бійців маріупольців, які загинули у АТО, їхні слова супроводжувалися презентацією із фото військових. Окремо був показаний фільм про Миколу Самофалова, який навчався у нашій школі та зник безвісти після потрапляння військової машини у ворожу засідку. Микола жив у 29 будинку на вулиці Казанцева з бабусею та був сиротою. Був КМС з метання ядра та молоту, звідси і позивний «Ядро». Присутні вшанували пам'ять загиблих бійців хвилиною мовчання. Наприкінці заходу військові відповіли на численні питання дітей. А діти, в свою чергу, подарували бійцям дитячі малюнки та привітали солодким сюрпризом.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Администрация школы (02.10.2015)

ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

    День учителя - профессиональный праздник всех работников сферы образования. Обычно отмечается в первое воскресенье октября.
     Спросите у любого родителя, что он считает важнейшим элементом обучения своего ребенка, и он наверняка ответит: хорошие учителя. Мы с уверенностью можем сказать, что в ОШ №65 именно такие педагоги.
        В пятницу 2 октября в школе №65 прошёл праздник, посвящённый Дню Учителя. Праздник был организован перед уроками. Выступали учащиеся от мала до велика - от 4 до 11 классов. Концерт был организован в форме утреннего телешоу «Подъём». Началось с танцевального поздравления 5-классников и поздравительных слов 6 класса. Учителей порадовали вокальные номера и сольные (7А) и коллективные (6В, 4Б). Не давали скучать и танцевальные номера, 7х и 9х классов. В конце праздника наши юморные ведущие, блиставшие шутками на протяжении всего праздника, объявили выступление старшеклассников, которые сказали много тёплых слов учителям и исполнили юмористическую песню «Всё для тебя». Так мы подняли настроение нашим учителям не только на целый день, а и, надеемся, и на целый год.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Праздники

Свято української пісні

    В рамках національно-патріотичного виховання 1 жовтня у загальноосвітній школі №65 пройшло свято, присвячено нашій Батьківщині Україні та, зокрема, українській пісні «Моя країна - Україна». У гості ми запросили військових та представників волонтерської організації «Новий Маріуполь», серед яких був лауреат Міжнародного вокального конкурсу «Червона рута» Данило. Свято почалося з «Веселкової» пісні та гарних віршів про Україну. Ведучі, вдягнені у яскраві вишиванки та віночки розказали про символи нашої державності, які у свою чергу демонструвалися у вигляді презентації. Звичайно , заспівали про рослини, які так лблять на Україні – вербу, калину, барвінок. Дівчата та хлопці співали як народних так і сучасних пісень. Підспівував майже увесь зал. Не оминули і тему українських оберегів, звичаїв та традицій. Наприкінці свята для учнів заспівав запрошений Данило та викликав гучні оплиски залу. Нехай і надалі українська пісня єднає серця наших дітей!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ КВЕСТ

    18 вересня у 65 школі пройшов масштабний і цікавий захід – військово-патріотичний квест, присвячений Дню міста, який став також частиною заходів з впровадження гри «Джура» у цій школі. На святі були присутні військові з 131 окремого розвідувального батальону Куреня УНСО та представник громадської організації «Новий Маріуполь» Дмитро Шурда. Свято розпочалося на спортивному стадіоні, де ведучі прочитали патріотичні вірші, всі разом заспівали гімн України, учні молодших класів виконали пісню «Україна – це я», а потім команди прослухали правила гри. Капітани команд «Єдина» (10А), «Незламні» (10Б), «Захисники» (11А) та «Козацька рада» (11Б) отримали маршрутні листки, в яких було вказано, які станції треба відвідати, виконати завдання та отримати бали від начальника станції. На станції Медичній необхідно було оказати першу допомогу пораненому, на станції спортивній – пройти смугу перешкод, на історичній станцї – відповісти на питання, що стосуються історії нашого міста та Батьківщини, на станції Стрілковій треба було якомога більше разів поцілити в ціль у тирі з автомату, на станції військово-патріотичній за участі військових неохідно було показати навички стройової підготовки та вміння збирати автомат. Фінальною була станція Музична – де кожна команда виконала українську патріотичну пісню, яку підготувала заздалегідь. За підсумком балів 4 місце посіла команда 10А, 3 - команда 10Б, друге місце – команда 11А та переможцями стали команда 11Б класа. Учасникам та нашим гостям дуже сподобалося свято. Переможці були нагороджені смачним караваєм.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Олімпійський тиждень

    За традицією на початку навчального року в школах нашого міста проходить Олімпійський тиждень. В нашій школі він завжди дуже яскравий та насичений. Цього разу не сталося виключення. В усіх класах пройшли класні години, присвячені здоровому способу життя та спорту. У вестибюлі школи була організована виставка малюнків «Мій улюблений вид спорту», де серед найулюбленіших були – футбол, баскетбол і, навіть, фігурне катання. Весь тиждень проводилися спортивні змагання: з бігу, стрибків у довжину, футболу, волейболу, баскетболу тощо. А у п’ятницю 11 вересня тиждень завершився яскравим спортивним святом для учнів 3-4 класів «Ми обираємо спорт!». Команди змагалися у різноманітних естафетах, а у перервах були спортивні номери від юних атлетів, гнучких гімнасток нашої школи та показові виступи спортивного клубу греко-римської боротьби «Атлетик». Свято закінчилося нагородженням переможців та кращих вболівальників. Більше б таких свят!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации


Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 
Официальный сайт общеобразовательной школы №65 г. Мариуполя

Все права защищены © 2012-2018 г.
Дизайн и верстка: Astarte & Stevad
Наполнение информацией: SVScom