Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 

Музика душі

  Напередодні весняних канікул Маріупольська школа мистецтв зробила розкішний подарунок учням 1-х та 2-х класів нашої школи.
   Малюки мали змогу доторкнутися до таємної сили мистецтва завдяки юним акторам та музикантам.
  Під час концерту звучали такі інструменти як скрипка, фортепіано та інші. Маленькі школяри із захопленням спостерігали за грою музикантів та насолоджувались майстерним виконанням класичних творів таких відомих композиторів як В.А.Моцарт, І.С.Бах, І.Беріо та інших.
   Для всіх було створено чудовий настрій!!!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Мы отдыхаем

Веселі та Кмітливі

  22 березня 2016 року в міському Центрі художньо-естетичної творчості учнівської молоді наша школа прийняла участь у районному етапі конкурсу серед команд веселих та кмітливих юних інспекторів дорожнього руху.
   Учасники змагань запропонували до перегляду дуже оригінальні номери, які в цікавій і жартівливій формі висвітлювали різні нюанси роботи співробітників дорожньої патрульної служби та життєві ситуації за їхньої участі.
  У запеклій боротьбі серед гідних суперників, команда ЗОШ №65 здобула почесне 1 місце.
  Поздоровляємо наших учасників:
  Сивакова Галина 9А
  Кас’ян Єлизавета 9А
  Соловйова Наталя 9А
  Зотов Євген 8В
  Айтул Єлизавета 8В
  Лебедєва Єва 8В
  Ракитянська Богдана 8В
  Ракитянська Влада 8В
  Шубіна Юлія 8В
  Лисенко Анна 8В
  Аввакумов Дмитро 8В
  Денисенко Софія 8В
  Семенова Поліна 9Б
  Фрушичева Анна 11Б

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Мы отдыхаем

Географічний турнір

  22 березня 2016 року в нашій школі відбувся захоплюючий географічний турнір між школярами нашого освітнього округу.
   У заході взяли участь команди знавців географії шкіл №9, №11, №17, №36, №65 та №66.
  Команда ЗОШ №65 у складі Петрова В., Мартинова А., Гриненко М., Титова І., НоніашвіліЯ. посіла почесне I місце.
   Молодці, друзі! Вітаємо!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Мы отдыхаем

Жіноча історія війни

    У ЗОШ №65 18.03.2016 р відбулася неординарна подія: до нас завітали жінки, які мають безпосереднє відношення до тих трагічних подій, що відбуваються зараз на сході нашої держави.     На заході було висвітлено всі сфери діяльності збройних сил та розкрито багато питань, так як були присутні жінки-волонтери, добровольці, жінки, які служать за контрактом, військовий репортер та інші представники ЗСУ.
    Дітям у цікавій формі було запропоновано дізнатись як протягом історії змінювалась роль і місце жінки в армії в мирні часи та у період світових війн. Яка держава першою почала офіційно залучати жінок до армії та які є сучасні армії світу, в яких жінки відіграють вагому роль.
    Особливе місце відводилось питанню несення служби в армії саме українських жінок, яких наші збройні сили налічують понад чотирнадцять тисяч, дві тисячі з яких – офіцери та близбко тисячі є діючими учасниками АТО.
    Старшокласники поставили запрошеним гостям багато цікавих питань. Волонтери та жінки-військовослужбовці, в свою чергу, мали змогу поділитися з дітьми своїм особистим досвідом, а також відмітили позитивну тенденцію в намаганнях держави відродити міць української армії. Після бесіди з представницями ЗСУ усі присутні відчули наскільки вагому роль відіграють наші тиндітні жінки в такій нелегкій справі як захист рідної держави.
    Зустріч пройшла дуже тепло й водночас інформативно та завершилась частуванням гостей.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Масляна

У ЗОШ №65 живуть справжні поціновувачі народних традицій. Разом з пробудженням природи від зимового сну починається цикл народних весняних свят. Зустрічає весну Масляна – здавна шановане свято в народі. 11 та 12 березня в школі відбувся цикл заходів, де учні 10 класу продемонстрували молодим школярам в ігровій формі звичаї та обряди, характерні для цього свята. Новою була інформація про те, що на масляному тижні кожен день мав своє символічне значення і назву. Наприклад, Жилавий Понеділок, Пеленальних Вівторок, Сиропусна Неділя тощо. На святі також звучали жартівливі загадки, віршики, пісеньки, діти приймали участь в змаганнях та іграх. Було продемонстровано різноманітний народний одяг, предмети побуту, елементи інтер’єру.
    Закінчився захід традиційно – учасники свята скуштували смачненьких млинців та солоденького узварчику.

С фото и видео с материалами об масленице вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Мы отдыхаем

5 золотих

  Захоплюючі спортивні змагання серед учнів 6-х класів відбулися 10.03.2016р в школі №65. Сприяв проведенню змагань Дитячий будинок творчості.
     Учням було запропоновано найрізноманітніші конкурси: від серйозних спортивних до гумористичних. Особливо учням сподобався конкурс уболівальників. Захід став справжньою «перлинкою» в напруженому шкільному житті.
     Перемогу в ході запеклих змагань вибороли учні 6-Г класу. Тепер їх очікують «5 золотих» на міському рівні.

Адміністрація школи (10.03.2016)

Хай вічно сяє Шевченкова весна

    Захід з такою назвою відбувся в школі №65 09.03.2016р. Для учнів сьомих класів, заступником директора з НВР Паничевою Н.М. та педагогом-організатором Мавроді В.В. було підготовлено усний журнал з метою вшанування пам’яті про великого Кобзаря, поширення його літературної спадщини.
    На заході учні дізнались про життєвий шлях Т.Г. Шевченка, біографічні факти супроводжувались декламуванням віршів, інсценуванням уривків з творів письменника та показом його картин. Зал було оформлено елементами української світлиці, було також представлено портрети Т.Г.Шевченка, виконані дівчатами на уроках трудового навчання різними техніками (вчитель Карауланова Н.В.). Звучали українські пісні, а також урочисто виконали Гімн України, пригадавши, що 10 березня Гімну України виповнюється 154 роки. Учні дізналися, що вперше пісню «Ще не вмерла України…» було виконано саме на дні вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка.
    А учні 6 Г класу (кл.керівник Кірпіченко Н.В.) у цей день відвідали міський урочистий мітинг, присвячений вшануванню пам’яті видатного українця. Діти поклали квіти до пам’ятника, взяли участь у виконанні Гімну України, послухали поезії у виконанні учнів ЗОШ №66.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Праздники


Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 
Официальный сайт общеобразовательной школы №65 г. Мариуполя

Все права защищены © 2012-2019 г.
Дизайн и верстка: Astarte & Stevad
Наполнение информацией: SVScom