Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 

Зустріч учнів з ветеранами

  З грудня 2015, як і планувалося, ініціативна група учнів ЗОШ №65, яку очолила заступник директора з виховної роботи Паничева Н.М., відвідала будинок ветеранів №2 (вул. Лютнева, 104/2). До групи приєдналися народний депутат України Матвієнков С.А., голова ради ветеранів ВАТ «ММК ім. Ілліча» Курчи К.С.
  Родзинкою був святковий концерт. Його організовано силами школярів та ансамблю «Сударушки» (керівник Смірнов Л.О.). Приємним сюрпризом для стареньких також стали солодощі. Учні ЗОШ №65 на зібрані під час акції гроші придбали 32кг. печива та 10кг. зефіра. Особливою несподіванкою стали і малюнки, які діти привезли в дарунок. Мешканці будинку ветеранів були щиро вдячні за такі презенти.
    Усі учасники цього незабутнього свята відчули емоційний підйом. Школярі зрозуміли, що співчутливість, любов до ближнього – найкращі людські якості. Отже, не соромимось бути чутними, добрими, щирими.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Міська науково-практична конференція

    10 грудня в 65 школі відбудеться Міська науково-практична конференція «Патріотизм та духовність у формуванні національної ідентичності дітей та учнівської молоді в сучасних соціокультурних умовах»

Администрация школы (09.11.2015)

День Збройних Сил України

    У всьому світі кожен знає –
        Є Батьківщина лиш одна.
        І в нас вона – одна-єдина –
        Це наша славна Україна.

  У рамках програми національно-патріотичного виховання молоді в ЗОШ №65 відбулась зустріч з бійцями батальйону «Донбас» та підполковником Національної гвардії України батальйону «Донбас» Росамахою О.Є., спортсменами КДСША «Атлети» та учнями 1 - 4 класів.
  Спортсмени КДСША «Атлети» відділення греко-римської боротьби продемонстрували прийоми самооборони. Діти мали змогу опрацювати прийоми з манекенами. Переможці серед учнів отримали подарунки (спортивні м’ячі). Школярі поздоровили бійців з Днем Збройних Сил України та почастували їх короваєм.
    Діти мали змогу поспілкуватися з бійцями, дізнатися про умови служби, військові навчання, безпечну поведінку біля блокпостів.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Оголошення

Про результати тестування учнів

    Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 14 серпня 2015 року № 762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», наказом по школі №132/1 від 08.09.2015р., було проведено тестування учнів які прибули з зони АТО (Грабченко С., Кота М., Шишко В.) та учнів, які прибули з закордону (Федая Д., Разумної О., Васкевич А., Хасхачик Н., Приходько А.) з усіх предметів за курс попереднього класу.

    За результатами тестування учнів зачислено до наступних класів:

  1. Грабченко С.   до З-А класу
  2. Кота М.           до 7-Д класу
  3. Шишко В.        до 8-Г класу
  4. Федая Д.         до 5-А класу
  5. Разумну О.       до 6-А класу
  6. Васкевич А.      до 7-Б класу
  7. Хасхачик Н.     до 11-А класу
  8. Приходька А.    до 11-Б класу
    Оцінки за тестування внесені до особових справ учнів за 2014-2015н.р. (Наказ № 206 від 02.12.2015р.)

Адміністрація школи (02.12.2015)

День гідності та свободи

    20 листопада в 65 школі пройшов урочистий захід, присвячений Дню гідності та свободи, який Україна святкує другий рік. В нас в гостях були військові полку Азов «Карма» та «Поляк» та представники цивільного корпусу, одна з яких Горбенко Дар'я своєю піснею «Воины света» відкрила наше свято. Актова зала була дуже красиво патріотично прикрашена. Ведучі розказали про події Майдану, які відбулися у 2013-2014 роках. Всі разом заспівали гімн України та вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання, передивилися відео про минулі події. Бійці розповіли про своє життя, про няйтяжчі бої, в яких брали участь. Учні також декламували вірші та заспівали пісень. Наприкінці свята учні поспілкувалися та пофотографувалися з військовими та привітали їх караваєм.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Встреча с прокурором в 65 школе

    10 ноября в общеобразовательной школе №65 в рамках недели правоведения состоялась встреча учеников девятых классов с прокурором Мариупольской прокуратуры Щурской Инной Феликсовной. Встреча была организована по инициативе учителя истории и правоведения Мороз Марины Ивановны. Мероприятие началось с показа роликов на правовую тематику: «Що ми знаємо про права людини», «Європейська конвенція з прав людини». Основная цель мероприятия – ознакомление учащихся с последствиями правонарушений, совершенных подростками, статьями Криминального кодекса Украины, предусмотренными за правонарушения различной степени тяжести, об административной ответсвенности и др. Ребята активно принимали участие в обсуждении различных интересующих их вопросов: о защите своих прав, интерессов, криминальной ответсвенности. В конце встречи ребята отметили, что узнали для себя много нового

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Свято до Дня української писемності та мови

    9 листопада українська громада відзначає велике духовне свято – День української писемності і мови. Мова – це велике національне надбання, коштовний скарб із могуття інтелекту і криці моралі, це пісня душі, покладена на слова. У ній досвід, мрії і сподівання мільйонів людей, об'єднаних в єдине ціле – народ.
        У цей день в 65 школі відбулося свято Української поезії для учнів 4, 5, 6 класів, де пролунали вірші таких великих поетів нашої Батьківщини, як Леся Українка, Тарас Шевченко, Ліна Костеко та інші. Учні також розповіли про історію життя та діяльності Нестора Літописця, який вважається батьком вітчизняної історії та словесності. Всі учасники дуже добре підготувалися, декламували вірші виразно, із почуттям, натхненням. Дейкі, звичайно, трохи хвилювалися, адже вперше виступали на великій сцені, але показали себе все одно дуже гідно. У перервах між виступами ведучі проводили мовно-літературні конкурси: «Мовна ігротека», «Пдорож до країни фразеології», «Підбери антоніми». Наприкінці журі підвело підсумок та нагородило переможців почесними грамотами. Так наші учні вшанували найперше, що до нас приходить у дитинстві – СЛОВО.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Праздники


Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 
Официальный сайт общеобразовательной школы №65 г. Мариуполя

Все права защищены © 2012-2018 г.
Дизайн и верстка: Astarte & Stevad
Наполнение информацией: SVScom