Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 

ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

    День учителя - профессиональный праздник всех работников сферы образования. Обычно отмечается в первое воскресенье октября.
     Спросите у любого родителя, что он считает важнейшим элементом обучения своего ребенка, и он наверняка ответит: хорошие учителя. Мы с уверенностью можем сказать, что в ОШ №65 именно такие педагоги.
        В пятницу 2 октября в школе №65 прошёл праздник, посвящённый Дню Учителя. Праздник был организован перед уроками. Выступали учащиеся от мала до велика - от 4 до 11 классов. Концерт был организован в форме утреннего телешоу «Подъём». Началось с танцевального поздравления 5-классников и поздравительных слов 6 класса. Учителей порадовали вокальные номера и сольные (7А) и коллективные (6В, 4Б). Не давали скучать и танцевальные номера, 7х и 9х классов. В конце праздника наши юморные ведущие, блиставшие шутками на протяжении всего праздника, объявили выступление старшеклассников, которые сказали много тёплых слов учителям и исполнили юмористическую песню «Всё для тебя». Так мы подняли настроение нашим учителям не только на целый день, а и, надеемся, и на целый год.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Праздники

Свято української пісні

    В рамках національно-патріотичного виховання 1 жовтня у загальноосвітній школі №65 пройшло свято, присвячено нашій Батьківщині Україні та, зокрема, українській пісні «Моя країна - Україна». У гості ми запросили військових та представників волонтерської організації «Новий Маріуполь», серед яких був лауреат Міжнародного вокального конкурсу «Червона рута» Данило. Свято почалося з «Веселкової» пісні та гарних віршів про Україну. Ведучі, вдягнені у яскраві вишиванки та віночки розказали про символи нашої державності, які у свою чергу демонструвалися у вигляді презентації. Звичайно , заспівали про рослини, які так лблять на Україні – вербу, калину, барвінок. Дівчата та хлопці співали як народних так і сучасних пісень. Підспівував майже увесь зал. Не оминули і тему українських оберегів, звичаїв та традицій. Наприкінці свята для учнів заспівав запрошений Данило та викликав гучні оплиски залу. Нехай і надалі українська пісня єднає серця наших дітей!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ КВЕСТ

    18 вересня у 65 школі пройшов масштабний і цікавий захід – військово-патріотичний квест, присвячений Дню міста, який став також частиною заходів з впровадження гри «Джура» у цій школі. На святі були присутні військові з 131 окремого розвідувального батальону Куреня УНСО та представник громадської організації «Новий Маріуполь» Дмитро Шурда. Свято розпочалося на спортивному стадіоні, де ведучі прочитали патріотичні вірші, всі разом заспівали гімн України, учні молодших класів виконали пісню «Україна – це я», а потім команди прослухали правила гри. Капітани команд «Єдина» (10А), «Незламні» (10Б), «Захисники» (11А) та «Козацька рада» (11Б) отримали маршрутні листки, в яких було вказано, які станції треба відвідати, виконати завдання та отримати бали від начальника станції. На станції Медичній необхідно було оказати першу допомогу пораненому, на станції спортивній – пройти смугу перешкод, на історичній станцї – відповісти на питання, що стосуються історії нашого міста та Батьківщини, на станції Стрілковій треба було якомога більше разів поцілити в ціль у тирі з автомату, на станції військово-патріотичній за участі військових неохідно було показати навички стройової підготовки та вміння збирати автомат. Фінальною була станція Музична – де кожна команда виконала українську патріотичну пісню, яку підготувала заздалегідь. За підсумком балів 4 місце посіла команда 10А, 3 - команда 10Б, друге місце – команда 11А та переможцями стали команда 11Б класа. Учасникам та нашим гостям дуже сподобалося свято. Переможці були нагороджені смачним караваєм.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Олімпійський тиждень

    За традицією на початку навчального року в школах нашого міста проходить Олімпійський тиждень. В нашій школі він завжди дуже яскравий та насичений. Цього разу не сталося виключення. В усіх класах пройшли класні години, присвячені здоровому способу життя та спорту. У вестибюлі школи була організована виставка малюнків «Мій улюблений вид спорту», де серед найулюбленіших були – футбол, баскетбол і, навіть, фігурне катання. Весь тиждень проводилися спортивні змагання: з бігу, стрибків у довжину, футболу, волейболу, баскетболу тощо. А у п’ятницю 11 вересня тиждень завершився яскравим спортивним святом для учнів 3-4 класів «Ми обираємо спорт!». Команди змагалися у різноманітних естафетах, а у перервах були спортивні номери від юних атлетів, гнучких гімнасток нашої школи та показові виступи спортивного клубу греко-римської боротьби «Атлетик». Свято закінчилося нагородженням переможців та кращих вболівальників. Більше б таких свят!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Увага! Діти на дорозі

    Для кожної країни та кожної родини завжди на першому місці стояли і будуть стояти збереження життя та здоров’я дитини. Два рази на рік у школах проходять місячники «Увага!Діти на дорозі», які покликані навчити дітей, як поводити себе на дорогах, у транспорті та не потрапити у дорожньо-транспортну пригоду. У нашій школі вже декілька років як незмінним є склад агітбригади з ПДР. Протягом усього тижня з 7 по 11 вересня старшокласники проходили по молодших класах та нагадували дітям про правила дорожнього руху, поведінки на дорозі, розповідали про різні дорожні знаки та показували їх, проводили конкурси, ігри, загадки на знання ПДР. Головним героєм був Світлофор Мігалкін, який дуже сподобався малечі. У вестибюлі школи 1 вересня оформлений стенд з правил дорожнього руху, а також на 1 поверсі оформлена виставка малюнків з ПДР, які намалювали учні 1-4 класів. Діти показали досить добрі знання з ПДР, а головне, що вони розуміють які ці знання є корисними та необхідними у житті.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Познать, запомнить всё на свете
Обдумать всё, и всё понять
За всё на свете быть в ответе
День знаний празднуем опять!
Раз праздник есть — он значит нужен
А был бы повод в сентябре...
Вот желтый лист опять закружит
Осенний день в календаре...
Когда нужны и ум и знания
... а значит и жива душа...
Родится мир сквозь испытания
Упорно к мудрости спеша!

Администрация школы (01.09.2015)

Новый год на носу…

     Не успели ещё наступить зимние каникулы, а для ребят нашей школы уже проведено большое количество предновогодних мероприятий. После окончания празднований ко Дню Святого Николая и Открытия городской ёлки, с понедельника 22 декабря началась череда Новогодних утренников для учащихся младших классов. Малыши с радостью отправились в путешествие по земному шару вместе с весёлыми пиратами, побывали на дальних островах, пели, танцевали, играли, конечно, встречали Деда Мороза и Снегурочку и получали подарки.
    24 декабря для учеников 5х классов была подготовлена заводная шоу-программа «Разборки у ёлки», в которой активное участие приняли ребята из самоуправления старшеклассников. Весёлые ведущие Стекляшки, Домовёнок Кузя, Снегурочка и Дед Мороз радовали и веселили ребят увлекательными конкурсами. А сколько талантов успели выступить на празднике! Профессиональные балерины, черлидеры, спортсменки и вокалистки – всё это создавало незабываемое новогоднее настроение. Конечно, победители не остались без подарков. Кульминацией праздника стала дискотека с зажжением ёлочки.
    25 декабря для учащихся 4х классов учителями физкультуры, под руководством Шурды С.В., был проведён весёлый спортивный праздник «Новогодние старты». Загадки, конкурсы, эстафеты, спортивные игры и соревновательный дух. Победителями стали команда 4Б класса, второе место 4Г класс и третье место разделили 4А и 4В классы.
    В этот же день в актовом зале прошло необычное мероприятие - празднование Нового года и Рождества в английских традициях. Учащиеся 10-х классов собрались за сладким столом - пироги, торты и печенья пекли сами. Учитель английского Панычева Н.Н. провела конкурсы на английском языке, ребята обсуждали традиции и обычаи Сочельника, вспомнили многие слова, пели английские песни, даже, представив себя в роли американского президента, поздравили всех с наступающим Новым годом. Кульминацией праздника стало переодевание в Санта Клаусов, Снегурочек, Снеговиков и Эльфов. Ребятам очень понравился этот праздник. Но у нас в школе праздники продолжаются….

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Мы отдыхаем


Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 
Официальный сайт общеобразовательной школы №65 г. Мариуполя

Все права защищены © 2012-2018 г.
Дизайн и верстка: Astarte & Stevad
Наполнение информацией: SVScom