Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України

  Укрзалізниця закликає громадян дотримуватися Правил безпеки на залізницях Державна адміністрація залізничного транспорту України звертається до громадян з проханням обачно поводитись на залізничному транспорті (у потягах, на залізничних платформах, поблизу залізничних колій і т.д.) та не піддавати ризику своє життя та життя оточуючих.
     Для детальнішого ознайомлення з правилами потрібно Скачати матеріал

Адміністрація школи (22.04.2016)

Семінар-практикум

    12 квітня в ЗОШ №65 відбувся семінар-практикум для заступників директорів та педагогів-організаторів з теми «Сучасні підходи в реалізації завдань національно-патріотичного виховання засобами правової освіти та виховання».
    У вступній промові організатор семінару Могильна Н.М. відзначила, що на даний момент у школі реалізується проект «Неперервне правове виховання», який має розділи: «Я- дитина. Ось мої права» (1-4 кл). «Школа правових взаємовідносин» (5-11 кл).
    Мета проекту: формування громадянина України, якому притаманні правова культура, усвідомлення цінностей свободи та прав людини, формування активної громадянської позиції учнів школи, правова просвіта педагогів, учнів та батьків.
    Даний проект є переможцем на обласному конкурсі на кращу організацію правової освіти у загальноосвітніх учбових закладах у номінації «Система неперервної правової освіти і виховання».
    Практичний модуль включав у себе відкриті виховні години: «Поговоримо про дружбу» (Никитченко Т.В. ЗОШ №65), «Конвенція ООН про права дитини» (Гула С.В. ЗОШ №65), «Особливі люди серед нас» (Кірпіченко Н.В. ЗОШ №65), а також інші види заходів: інтелектуальна гра «Знавці права» (Михайлік А.М. ЗОШ №65), брейн-ринг «Право у світі або світ права» (Лукашова О.В. ЗОШ №65), практична студія «Використання ІКТ в роботі класного керівника під час правового виховання» (Грига В.В. ЗОШ №65), майстер-клас «Щастя моє закон зберігає» (Карауланова Н.В. ЗОШ №65), тренінг «Методичні особливості підготовки і проведення форми роботи Коло» (Кошкер А.Й., методист МНМЦ), тренінг «Технологія медіації» (Хайлова М.В., практичний психолог ЗОШ №10).
    Підсумковий модуль було проведено у формі «відкритого мікрофону». Присутні відзначили високий рівень проведення семінару.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

English Club

    Загальновідомо, що 2016р. оголошено роком англійської мови в Україні.
    У зв’язку з цим у МДУ на базі кафедри англійської філології було створено «Весняну мовну школу». Саме представники цієї школи (асистент кафедри Єрьоміна А.О. та студентки II курсу за спеціальністю «Мова та література. Англійська. Німецька») побували в гостях у наших учнів.
    01.04.2016р. зустріч пройшла спочатку з учнями 6-го класу. Їм було запропоновано цікаві мовні змагання серед чотирьох команд під загальною темою «Leisure Time». Переможці конкурсів отримали солодкі призи. Мета зустрічі з шестикласниками: популяризація англійської мови, виявлення активних учнів, повторення та збагачення лексичного матеріалу.
    Після шестикласників до «англійської школи» завітали старшокласники. Студентки запропонували їм актуальну тему «Relationship: friends and love». У групах обговорювали дружбу між хлопцем та дівчиною, риси характеру, які захоплюють молодь, мрії та цілі випускників, різницю між ними. Зустріч мала й профорієнтаційний характер.
    Дякуємо «Весняній мовній школі» МДУ за можливість розширити свої знання та познайомитись ближче з популярним в місті вузом.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Новий рівень КВК

  28 березня 2016 року в міському Центрі художньо-естетичної творчості учнівської молоді наша школа продовжила боротися за перемогу вже у міському етапі конкурсу серед команд веселих та кмітливих юних інспекторів дорожнього руху.
   Цього разу журі було надзвичайно важко обрати найкращу команду, тому що учасники-переможці від кожного району продемонстрували дійсно високий рівень підготовки. Глядачі та вболівальники мали змогу переглянути постановки цікавих гумористичних та музикальних номерів, побачити вже знайомі колективи, а також зустріти нові зірочки цього відомого конкурсу.
  У запеклій, але захоплюючій боротьбі, команда ЗОШ №65 здобула 3 місце.
  Закінчилось змагання танцями та солодким сюрпризом для всіх учасників.
  Вітаємо нашу команду!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Мы отдыхаем

Веселі старти

  28 березня 2016р. в нашій школі відбулися захоплюючі спортивні змагання «Веселі старти» серед 5х класів.
    Брали участь 4 команди по 6 гравців. Змагання пройшли дуже весело та цікаво. Діти намагалися перемогти один одного в естафетах на спритність, влучність та швидкість.
  Учасники та вболівальники отримали масу яскравих позитивних емоцій.
   Найдружнішою і найсильнішою виявилась команда 5В класу.
   Вітаємо!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Мы отдыхаем

Веселі казки

  Сьогодні, у ЗОШ №65, відбувся виховний захід на честь дня народження видатного датського письменника-казкаря Г-Х Андерсена. Підготували цей захід учні 4-В класу під керівництвом клсного керівника Гули С.В.
   До актової зали прийшли першокласники. Їм було цікаво познайомитись с життєвим і творчим шляхом письменника. Також діти залюбки приймали участь у вікторині «Відгадай казку». Особливий успіх мала інсценіровка знаменитої казки Андерсена «Дикі лебеді». Юнні актори із 4-В класу, вміло перевтілювалися в 11 принців-лебедів, в ніжну и прекрасну Елізу, в злу мачуху-королеву. Співали і танцювали. Дійство нагадувало міні-оперу.
  Маленькі глядачі дуже емоційно сприймали все, що відбувалося на сцені і бурними оплесками виказували свое задоволення. Це свято надовго запамятають і глядачі, і маленькі актори, і батьки, які теж були присутні в залі.
   Сподіваємося на нові цікаві заходи і бажаемо учасникам успіху!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Мы отдыхаем

Музика душі

  Напередодні весняних канікул Маріупольська школа мистецтв зробила розкішний подарунок учням 1-х та 2-х класів нашої школи.
   Малюки мали змогу доторкнутися до таємної сили мистецтва завдяки юним акторам та музикантам.
  Під час концерту звучали такі інструменти як скрипка, фортепіано та інші. Маленькі школяри із захопленням спостерігали за грою музикантів та насолоджувались майстерним виконанням класичних творів таких відомих композиторів як В.А.Моцарт, І.С.Бах, І.Беріо та інших.
   Для всіх було створено чудовий настрій!!!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Мы отдыхаем


Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 
Официальный сайт общеобразовательной школы №65 г. Мариуполя

Все права защищены © 2012-2018 г.
Дизайн и верстка: Astarte & Stevad
Наполнение информацией: SVScom