Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 

Оголошення

Официальная информация управления образования

  Согласно распоряжению городского головы от 21.01.2016 года №22р «Про призупинення навчально-виховного процессу в загальноосвітніх навчальних закладах та позашкільних закладах м. Маріуполя в 2015-2016 навчальному році» с 22 января 2016 года приостановлен учебно-воспитательный процесс в 1-11 классах общеобразовательных школ и занятия во внешкольных учреждениях.
    В общеобразовательных школах города для учащихся организовано изучение школьных дисциплин с использованием средств электронной коммуникации, интернета, телефонной связи. Учителя-предметники предлагают учащимся адаптированные домашние задания с рекомендациями по их выполнению. Для учащихся 1 классов учителя готовят интересные, творческие и развивающие домашние задания.
    Информация о возобновлении учебно-воспитательного процесса будет предоставлена дополнительно.
     Сайт управления образования

Задания для учащихся расположены в разделе Дистанционное обучение

Адміністрація школи (22.01.2016)

Ой радуйся, земле!

    Сьогодні всі українці перебувають у чарівному полоні Різдвяних свят! У різних куточках України колядники, піймавши чарівним неводом найяснішу зірку і викувавши в чарівній книзі срібні дзвіночки, вирушають у далеку дорогу. Зірка світить ім, щоб колядники не заблукали, не збилися зі шляху, бо несуть вони людям радісну звістку. Заходять колядники до кожної хати, нікого не забувають, несучи самотнім радість, хворим – здоров’я, а всім разом добру звістку, щастя.
        Ми, учні ЗОШ №65, навчилися колядок та щедрівок у наших гостей з м. Жовква Львівської області. До нас завітав фольклорний колектив «Джерело Розточчя» зі своєю концертною програмою зимових обрядових пісень. Запросив виконавців до нашого міста Бутенко А.Ф., який є головою громадської організації «Центр творчих ініціатив «Єдність» та головою оргкомітету Фестивалю «Українська пісня єднає нас». Ми прослухали різноманітні твори: «Нова радість стала», «Добрий вечір» та багато інших. У колядках та щедрівках гості величали народження Ісуса Христа, а нам побажали здоров’я, успіху та процвітання. Творчій колектив також відзначив, ща цей виступ був для них одним з найприємніших і незвичайних через те, з яким запалом і цікавістю діти зустрічали пісні, що виконувалися.
        Адміністрація, вчителі та учні ЗОШ №65 були щиро вдячні галичанам за такий різдвяний подарунок!

Христос ся рождає!
Славімо його!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Праздники

Администрация школы (01.01.2016)

Оголошення

Хлопчики та дівчата!

  Наближається неймовірна пора зимових свят! Новий Рік та Різдво Христове змушують нас відчути справжнє тепло наших осель, допомагають увійти у світ краси та родинного щастя!
    На жаль, сьогодні не кожен українець зустрічає ці свята разом з сім’єю. Наше спокійне життя зараз забезпечують військові, які чатують на підходах до нашого міста.
    Давайте виготовимо для наших захисників вітальні листівки, які підтримають їхній бойовий дух, допоможуть пережити цей складний час.
    Листівки надавати заступнику директора з ВР Паничевій Н.М.

Адміністрація школи

Зустріч учнів з ветеранами

  З грудня 2015, як і планувалося, ініціативна група учнів ЗОШ №65, яку очолила заступник директора з виховної роботи Паничева Н.М., відвідала будинок ветеранів №2 (вул. Лютнева, 104/2). До групи приєдналися народний депутат України Матвієнков С.А., голова ради ветеранів ВАТ «ММК ім. Ілліча» Курчи К.С.
  Родзинкою був святковий концерт. Його організовано силами школярів та ансамблю «Сударушки» (керівник Смірнов Л.О.). Приємним сюрпризом для стареньких також стали солодощі. Учні ЗОШ №65 на зібрані під час акції гроші придбали 32кг. печива та 10кг. зефіра. Особливою несподіванкою стали і малюнки, які діти привезли в дарунок. Мешканці будинку ветеранів були щиро вдячні за такі презенти.
    Усі учасники цього незабутнього свята відчули емоційний підйом. Школярі зрозуміли, що співчутливість, любов до ближнього – найкращі людські якості. Отже, не соромимось бути чутними, добрими, щирими.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Міська науково-практична конференція

    10 грудня в 65 школі відбудеться Міська науково-практична конференція «Патріотизм та духовність у формуванні національної ідентичності дітей та учнівської молоді в сучасних соціокультурних умовах»

Администрация школы (09.11.2015)

День Збройних Сил України

    У всьому світі кожен знає –
        Є Батьківщина лиш одна.
        І в нас вона – одна-єдина –
        Це наша славна Україна.

  У рамках програми національно-патріотичного виховання молоді в ЗОШ №65 відбулась зустріч з бійцями батальйону «Донбас» та підполковником Національної гвардії України батальйону «Донбас» Росамахою О.Є., спортсменами КДСША «Атлети» та учнями 1 - 4 класів.
  Спортсмени КДСША «Атлети» відділення греко-римської боротьби продемонстрували прийоми самооборони. Діти мали змогу опрацювати прийоми з манекенами. Переможці серед учнів отримали подарунки (спортивні м’ячі). Школярі поздоровили бійців з Днем Збройних Сил України та почастували їх короваєм.
    Діти мали змогу поспілкуватися з бійцями, дізнатися про умови служби, військові навчання, безпечну поведінку біля блокпостів.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации


Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 
Официальный сайт общеобразовательной школы №65 г. Мариуполя

Все права защищены © 2012-2018 г.
Дизайн и верстка: Astarte & Stevad
Наполнение информацией: SVScom