Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 

Козацький гарт

  Захід з такою назвою відбувся у ЗОШ №65 напередодні Дня Захисника України. Для учнів сьомих класів, об’єднаних у команди-курені, було влаштовано веселі козацькі змагання. А почесним журі стали запрошені на свято військовослужбовці.
  Учасники трьох команд взяли участь у найрізноманітніших конкурсах: від серйозних спортивних до гумористичних. Змагання на швидкість, влучність, спритність та кмітливість пройшли дуже весело та цікаво. Особливо дітям сподобався конкурс уболівальників.
  Найдружнішою і найсильнішою виявилась команда 7-Б класу. Переможці отримали грамоту та солодкий приз. Не могли ми також відпустити з порожніми руками і наших гостей. Діти привітали військових із наближаючимся Днем Захисника України і подарували виготовлені власноруч сувеніри з бісеру у вигляді жовто-блакитних метеликів.
  Після змагань учасники влаштували з військовими справжню фотосесію. Усі отримали масу яскравих позитивних емоцій.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Героїзму вік – не перешкода

  Цього тижня в багатьох загальноосвітніх навчальних закладах міста вітають ветеранів війни, праці, військової служби, правоохоронних органів та учасників антитерористичної операції. Ось і наша ЗОШ №65 не є вийнятком.
  Сьогодні, 07.10.2016р, ми зустрічались із представниками 2-ї роти 2-го батальйону полку АЗОВ та ЦК АЗОВ. Молоді хлопці, лише на декілька років старші за наших старшокласників, виявилися безпосередніми учасниками бойових дій під Іловайськом, Дебальцевим та Широкіним. Як багато років тому наші діди, вони не зважаючи на свій вік мужньо відстоюють незалежність та територіальну цілісність України сьогодні.
  Спочатку хлопці з Цивільного корпусу розповіли учням як і чому було сформовано АЗОВ, що саме означають шеврони та символіка полку. Багато обговорювали такі поняття як «нація» і «патріот». Хлопці запропонували замислитись над тим, що кожна окрема людина може зробити щось корисне сьогодні задля кращого життя у майбутньому, бо ми самі вирішуємо якими нам бути. Після цього учасники АТО які пережили вже багато боїв поділилися набутим гірким досвідом війни, болем втрат та радістю перемог. Дивовижним виявився той факт, що пліч-о-пліч саме з цими хлопцями воював і загинув під час бою колишній учень нашої школи Микола Самохвалов. Хлопці відзначали його силу, дивовижну відвагу і те, що в день загибелі він, як і завжди, був одним із перших хто йшов у бій.
  Тож цінуймо подвиги тих, хто ризикує власним життям заради нашого спокою!

Администрация школы (07.10.2016)

З Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку!

  Адміністрація школи, педагоги, батьки та учні висловлюють щирі вітання з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку!
  Важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з вас. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя.
      Пройдений шлях і ветерана Великої Вітчизняної війни, і ветерана збройних сил чи органів внутрішніх справ, і воїна-інтернаціоналіста, і ветерана праці, всіх, кому ми завдячуємо українською державністю, - гідний взірець для наслідування. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.
    Висловлюємо щиру повагу та глибоку вдячність Вам, шановні наші ветерани, за високу громадянську свідомість, розуміння і толерантність, важливий внесок у розбудову нашої держави.
    Бажаємо вам довгі-довгі роки прожити здоровими, щасливими у злагоді, повазі і любові!

Администрация школы (01.10.2016)

Зірки у школі

  Усі з нетерпінням чекали День учителя в ЗОШ №65. Незвичайним подарунком для педагогів став концерт «Дві зірки». Цього разу безпосередніми учасниками святкового дійства, які виступали на сцені, були не тільки діти, а й самі вчителі.
  Класні керівники разом зі своїми вихованцями заспівали ретро та сучасні пісні. Учні та викладачі перевтілилися в зірок естради, із задоволенням приймали оплески та захоплені погляди присутніх на концерті.
  У перервах між виступами дуетів та колективів усі мали змогу побачити танцювальні номери гімнасток у яскравих костюмах, а насамкінець старшокласники підготували для вчителів свій подарунок – захоплюючий танок, продемонструвавши майстерну підготовку та викликавши бурхливу хвилю задоволення та оплесків.
  На цьому святі можна було побачити справжню єдність між учнівським та педагогічним колективами, що звісно не може не радувати. Хотілося б побажати, щоб кожна школа завжди була згуртованою та дружньою сім’єю!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Герої не вмираюь!

  29-30.09.2016 року в ЗОШ № 65 , відбулася фотодокументальна виставка на знак вшанування пам’яті учасників бойових дій на Донбасі, загиблих захисників Вітчизни часів 2014-2016 років.
  Фотовиставку відвідали учні старших класів і початкової школи, їх батьки, бабусі і дідусі, вчителі історії і права прочитали для дев’ятикласників лекцію про події зазначених років.
  Тематика стендів різноманітна : «Небесна сотня», «Слава Україні – Героям слава!» , «Герої не вмирають», «Війна і люди», «Війна і діти», «Маріуполь – це Україна».
  Історія створення виставки проста : організатором її є волонтер, людина – патріот Юрій Михайлович Тельбізов, якій і сам фотографував, перебуваючи в місцях проведення АТО , і частково використовував знімки військових кореспондентів , яким траплялось бути в зоні ведення бойових дій, таких як Сергій Баганов, Дмитро Бєліков, Віктор Перекута, Ярослав Ганушак, Тарас Грень.
  Сама виставка – це галерея портретів бійців, ставших груддю на захист українських земель від агресора, мирних мешканців окупованих міст та епізодів з найбільш критичних і найбільш трагічних сюжетів гібридної війни : зруйновані будинки й дороги, пошкоджене майно, пусті подвір’я з надписом «Ми - у підвалі», обличчя дітей і старіх мешканців, радіючих отриманню гуманітарної допомоги – макаронів і борошна; вражаючі знімки ворожої зброї і боєприпасів: кулеметів, танків, куль.
  Окремий стенд присвячено Андрію Володимировичу Назаренку, загиблому у бою під Павлополем, нашому земляку, закінчившому школу №15, ОІМФ і працювавшому інженером – механіком в закордонних пароплавствах, якому посмертно надано звання Почесного мешканця Маріуполя.
  І над усіма фотографіями схилені прапори – України, Донбасу,Маріуполя, батальйону Правий сектор, полку Азов, артилерійської та аеромобільної бригад 27, 79.
  Вічна шана Героям!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

На брейн – рингу

  28 вересня 2016р., в межах проведення декади знань з Правил пожежної безпеки в ЗОШ№ 65 відбувся брейн – ринг між 4–а та 4–б класами. Четверокласники продемонстрували високий рівень знань правил пожежної безпеки , вміння поводитись із сірниками, свічками, запаль ничками, користування електроприладами, зберігання пожежнонебезпечних речовин і матеріалів, правил поводження під час пожежі, якщо вона все ж таки розпочалася. Капітани команд «Молнія» (4–б) та «Іскорка» (4–а) здійснювали керівництво активним обговорюванням запитань брейн – рингу. Члени журі – учні 10–б класу коментували дитячі відповіді, ретельно їх оцінювали та нагородили команди подяками за участь. Діти у віршованій формі, з яскравим гумором розповіли про свої «відносини» з вогнем , пояснили , чому пожежні машини червоного кольору, яку інформацію треба надавати у разі виклику пожежників, та чому номер пожежної рятувальної служби - 101? На заході були присутні 68 учнїв – участників та гостей, уболювальників команд супротивників . Такі заходи зближують дітей і роблять їх сміливими і досвідченими у справі підготовки до боротьби з вогнем.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Трагедія Бабиного Яру

  Братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр. З вересня 1941 року до кінця вересня 1943-го він був місцем регулярних розстрілів і захоронень, які проводили органи нацистської поліції безпеки та айзантцгрупи СД разом із військовою та цивільною владою Києва. Жертвами нацистів стали євреї, роми, українські націоналісти, радянські військовополонені, пацієнти київської психіатричної лікарні та інші національні чи соціальні групи, яких окупанти вважали ворогами або ж "просто зайвими". Бабин Яр – це некрополь для більше ніж 100 000 цивільних громадян та військовополонених.

Повний текст статті читати тут "Трагедія Бабиного Яру" або тут "Трагедія Бабиного Яру"

Администрация школы (28.09.2016)

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 
Официальный сайт общеобразовательной школы №65 г. Мариуполя

Все права защищены © 2012-2019 г.
Дизайн и верстка: Astarte & Stevad
Наполнение информацией: SVScom