Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 

Уроки безпеки

  Сьогодні, 14 вересня 2016р., у межах місячника безпеки дорожнього руху у ЗОШ№65 відбувся цікавий урок. Наймолодшим школярам було запропоновано переглянути яскраві відеосюжети щодо безпечної поведінки на дорозі, у транспорті та у дворі.
   Спочатку першачки дізнались про те звідки взагалі з’явився термін «правила дорожнього руху» та чому впровадження цих правил було таким необхідним. Потім діти подивились роліки про можливу небезпеку у дворах багатоповерхових будинків, де часто їздять машини, побачили які існують дорожні знаки і чому вони відрізняються за формою та кольором. Дізналися, що першому світлофору було встановлено пам’ятник, щоб підкреслити важливість його значення. Пригадали також як треба переходити перехрестя які не регулюються світлофором та багато іншого.
    Наприкінці заходу набуті дітьми знання було закріплено швидким опитуванням. Малі спритники отримали масу задоволення та вправно і швидко відповідали на запитання.
   Бажаємо усім школярам лише цікавих уроків!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Олімпійський урок

  Сьогодні, 6 вересня 2016р., у рамках Олімпійського тижня у ЗОШ №65 проводився Олімпійський урок. До нас завітали представники Маріупольської школи боротьби КДЮСШ «АТЛЕТИК». Тренер з греко-римської боротьби Матійченко Андрій Станіславович зі своїми підопічними влаштували для молодших школярів справжнє спортивне свято.
   Виступ було приурочено до початку параолімпійських ігор у Бразилії. Тож спочатку дітям розповіли наскільки важливо і корисно займатися спортом, а потім показали яких результатів у фізичному розвитку та здобутків у змаганнях можна досягти завдяки цьому. Спортсмени продемонстрували різні види акробатичних елементів та силових вправ. Одним із найзахоплюючих прикладів, який вразив дітлахів, була демонстрація того як можна здолати супротивника переважаючого у вазі.
    Потім шкільна малеча також мала змогу показати свої уміння. Найбільш активні та вправні отримали у подарунок м’ячі та різні ігрові набори.
   Урок пройшов дуже весело та цікаво, усі отримали масу яскравих позитивних емоцій.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Здрастуй, школо!

  Ось і настала ця довгоочікувана для багатьох мить - золотава осінь нарешті оголосила нашу школу переливчастим співом першого дзвоника.
     Зранку шкільний двір наповнився галасливою малечею. З радістю і нетерпінням чекали вони на свій перший шкільний урок. А поруч із ними стояли схвильовані батьки, дідусі та бабусі. Ще однією групою, яка не стримувала емоцій, були майбутні випускники. Для них це свято також було особливе, бо це їх останній вересень у стінах, що за довгі роки стали для них другою домівкою.
    Святкова лінійка розпочалась і пролунали вітання від дітей, які так по-різному сприймають 1 вересня: для одних усе різнобарвне шкільне життя лише попереду, а для інших незабаром відкриються вже нові дороги у доросле життя. Діти розповідали вірші, співали пісні, дякували вчителям за науку і турботу. Веселого настрою додали аніматори-«Фіксики». Школярі танцювали і виконували рухи під запальну музику.
    Наприкінці заходу пролунав хвилюючий дзвоник, і малеча у супроводі своїх перших вчителів відправилася до школи. Над їхніми головами батьки вже традиційно тримали рушники, благословляючи на легке та добре навчання.
    Бажаємо нашим маленьким першокласникам, щоб школа для кожного із них стала другою домівкою, життя у якій буде захоплюючим і цікавим!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Праздники

Познать, запомнить всё на свете
Обдумать всё, и всё понять
За всё на свете быть в ответе
День знаний празднуем опять!
Раз праздник есть — он значит нужен
А был бы повод в сентябре...
Вот желтый лист опять закружит
Осенний день в календаре...
Когда нужны и ум и знания
... а значит и жива душа...
Родится мир сквозь испытания
Упорно к мудрости спеша!

Администрация школы (01.09.2016)

Від серця до серця

  У ЗОШ №65 вже стало доброю традицією всебічно підтримувати військових.
    Ось і сьогодні, напередодні найвеличніших пасхальних днів, учні нашої школи не могли обійти увагою воїнів, що знаходяться у військовому шпиталю м. Маріуполя. Завдяки оголошеній акції «Від серця до серця» було зібрано сувеніри, зроблені дітьми власноруч, а також кошти для солодких подарунків солдатам.
    На хвилюючу зустріч вирушили представники школи, серед яких були учні 3, 5, 9 та 10 класів. Спочатку молодші школярі продемонстрували своє вміння грати на музичних інструментах (а саме на скрипці), співати, декламувати поезії. Потім старшокласниці презентували власні вироби з бісеру. Це були невеличкі українські прапорці, які воїни пообіцяли носити як найдорожчі обереги. Наприкінці зустрічі військові отримали солодощі. А у відповідь, наймолодший активіст – скрипаль з 3го класу, отримав у подарунок військового капелюха. Зустріч була теплою та невимушеною. Усі мали змогу вільно поспілкуватись та обговорити багато питань, оскільки бійці були з різних куточків нашої держави.
    Сподіваємося, напередодні свят нам вдалося передати частинку нашого тепла тим, хто цього потребує. Самі ж ми, як завжди під час таких зустрічей, отримали позитивні емоції, адже робити добро це так важливо!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Пасха

  28 квітня у чистий четвер ЗОШ № 65 готувалась до Великодня. Охайно прибрані класні кімнати, прикрашені коридори школи, у вестибюлі запрацювала виставка пасхальних композицій.
     Не забувають учні та вчителі школи і про воїнів, які охороняють місто та підтриують у ньому порядок. Продовжуючи акцію «Від серця до серця», учні та педагогічний колектив приготували сувеніри-обереги, кулічі, крашанки. Родзинкою стали листи посилання учнів до військових. Педколектив теж долучився до вітань та склав свою листівку. Хай це християнське свято об’єднаєт всіх мешканців нашої чудової країни та під церковний дзвін здійснюються найзаповітніші мрії!!!
    Христос воскрес!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Праздники

Чорна трагедія на кольоровій землі

  Сьогодні вся Україна в жалобі запалює свічки та згадує страшну трагедію, що трапилася 26 квітня 1986 року – аварію на Чорнобильській АЕС.
    Ось і в нашій школі пройшли різні заходи в пам’ять про загиблих та постраждалих внаслідок тієї жахливої катастрофи. Зокрема, учні середньої та старшої ланки виготовили інформаційні плакати, завдяки яким кожна дитина мала змогу дізнатися про те, де саме відбулася аварія, якими були причини, що таке радіація і який страшний вплив вона мала на все живе. Більше подробиць можна було дізнатись завдяки тематичній виставці художньої та історичної літератури у шкільній бібліотеці, яка ілюструвала події Чорнобильської трагедії. Учням 8-х класів було запропоновано переглянути художній фільм «Аврора», який на прикладі головної героїні дуже наглядно продемонстрував, як руйнувалися життя та долі людей внаслідок аварії на ЧАЕС. Після перегляду діти поділилися своїми враженнями від побаченого та висловили сподівання, що така катастрофа більше ніколи не повториться ніде на землі. Також до 30-ї роковини тієї страшної події було запалено «свічку пам’яті та жолоби».
    Сподіваємось, людство зробило висновки і докладе максимум зусиль, щоб така трагедія ніколи не трапилась знову.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации


Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 
Официальный сайт общеобразовательной школы №65 г. Мариуполя

Все права защищены © 2012-2018 г.
Дизайн и верстка: Astarte & Stevad
Наполнение информацией: SVScom