Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 

Факультатив з поліцейськими

  Сьогодні, 26 січня 2017р., до ЗОШ №65 завітали представники Центрального ВП ГУНП в Донецькій області. З учнями 7-х класів вони провели зустріч, на якій висвітлили різні питання та сфери діяльності нової поліції.
  Після знайомства дітям розповіли про цілі і головні пріоритети роботи поліції загалом та зокрема в такому прифронтовому місті як Маріуполь. Згадали події 2014 року, що сколихнули суспільство, і наголосили на змінах які відбулися з того часу. Розповіли також про інноваційні технології які запроваджуються в місті останнім часом, такі як оновлена служба «102» та система «кмітливих відеокамер», аналога якої не існує ще в жодному місті України. Потім запросили приєднуватись до проекту «Ліга майбутніх поліцейських».
   Після цього представники вибухотехнічної служби показали експонати вибухових пристроїв та зброї, розповіли про небезпеку, яку вони становлять та правила поводження під час виявлення таких предметів. Діти мали змогу поставити поліцейським запитання та зблизька роздивитись усі предмети та екіпіровку.
    Справжню бурю позитивних емоцій викликали представники кінологічної служби, які разом зі своїми чотирилапими помічниками продемонстрували дивовижну підготовку та злагоджену роботу в команді.
    Наприкінці зустрічі всім дітям надали можливість подивитись на машини патрульної служби, поспілкуватись з її представниками, приміряти бронежилети та зробити фотографії.
    Діти отримали від заходу з поліцейськими масу яскравих вражень, стали більш відкритими до спілкування з ними та більш шанобливими до роботи яку вони виконують, почали сприймати оновлену службу не як караючий орган, а як помічників, захисників та товаришів.
    Дякуємо нашій поліції!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Виставка мінералів

  Сьогодні 26.01.2017 в ЗОШ №65 відбулася виставка мінералів під назвою «Скарби землі». Каміння були доставлені прямо з Музею унікального каміння , який знаходиться в Дніпропетровську.
  Екскурсія була проведена Констянтином Олексійовичом серед учнів 5-9-х класів.
   Діти мали можливість ознайомитися з корисними властивостями каменів, а також дізнатися як вирощувати кристали прямо у себе вдома,зокрема використовуючи сіль та воду.
    На виставці було понад 20 видів мінералів, серед яких були різні види кальциту, кварцу, а також інші види каменів. До того ж, екскурсовод розповів про унікальні камені, які можуть дихати,пересуватися, а також розмножуватися.
    Наприкінці виставки Констянтин Олексійович показав експонат шаблезубого тигру, а також надав учням можливість ознайомитися с камінням поближче.
    Завдяки цій виставці діти зрозуміли, що кожен камінь має свою особливу енергетику, а також отримали великі враження.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

День Соборності – свято єдності!

  Сьогодні у ЗОШ№65 пройшла урочиста зустріч, присвячена Дню Соборності України.
  Шановними гостями на заході були військовослужбовці батальйону «Хортиця» Кудін Ю.В., Михайлов О.О.; волонтер Нового Маріуполя Дмитро Виходцев; представник УНСО Дмитренко В.А.; а також представники Національного Корпусу Хворостяний Д.А., Вержиковська Е.О. та Качко О.О.
    Учні 7-х та 9-го класів розповіли своїм однокласникам про період в історії нашої держави, який ознаменувався такою значною подією як підписання Акту Злуки та об'єднання українського народу. Діти дізналися, що ті вікопомні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. Як наслідок усіх цих подій, щороку 22 січня українці відзначають велике державне свято – День Соборності України.
    Висвітлення історичних подій перемежовувалося декламуванням віршів про Україну та виконанням пісень. Згодом учням та гостям запропонували відповісти на деякі запитання та висловити свою думку щодо подій минулого та сьогодення. Внаслідок цього між усіма учасниками заходу відбулася жвава та конструктивна дискусія.
    Наприкінці свята військовим подарували дитячі малюнки, а вони, в свою чергу, нагадали учням, що треба бути чуйними, толерантними та свідомими особистостями, які з повагою відносяться до своєї держави.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Олімпійський урок

  20 січня 2017 р. у ЗОШ №65 відбувся відкритий олімпійський урок, в якому прийняли участь чемпіони греко-римської боротьби, серед яких відзначилися учні школи. Глядачами і активними учасниками були учні 2-4 класів, а також вчителі. Захід проводив тренер 1-ї категорії- Матийченко Андрій Станіславович.
    Основною метою даного уроку було донесення того, що спорт є невід'ємною частиною в житті кожного. Зокрема, зміцнює здоров'я і характер, розвиває силу і терпіння, спритність і швидкість, витривалість і мужність, що вкрай необхідно для розвитку дітей.
    Під час уроку учні мали можливість ознайомитися з таким видом спорту, як греко-римська боротьба, а також побачити основні її прийоми. Крім того, учні 2-4-х класів мали змогу показати свою фізичну підготовку.
    Активні учасники отримали подарунки у вигляді посібників про Олімпійські ігри та українських спорстменів, які є чемпіонами і призерами європейських ігор.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Администрация школы (01.01.2017)

Святкові поздоровлення ветеранів

  Члени ініціативної групи учнівського самоврядування ЗОШ №65 відвідали з новорічними та різдвяними привітаннями Маріупольський пансіонат для ветеранів війни і праці №1. Для мешканців пансіонату діти приготували святковий концерт. Приємним сюрпризом для стареньких також стали солодощі. Напередодні учні ЗОШ №65 організували благодійний ярмарок власних виробів «hand-made» і на зібрані кошти придбали 30 кг солодкого печива. Особливою несподіванкою стали і малюнки, які діти привезли в дарунок. Ветерани були щиро вдячні за такі презенти.
    Та головне - школярі зрозуміли, що співчутливість, любов до ближнього – найкращі людські якості. Тож, не соромимось бути чуйними, добрими та щирими!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Тренінг з національно-патріотичного виховання

  16 грудня 2016р. в ЗОШ № 65 відбулася зустріч з представниками цивільного корпусу "АЗОВ". Для учнів 11-го класу та гостей заступником директора з ВР Могильною Н.М. та педагогом-організатором Мавроді В.В. було проведено тренінг з національно-патріотичного виховання.
  Формат зустрічі спонукав дітей до глибоких роздумів над порушеною темою та до активної участі в обговоренні різних питань. Зокрема, розбирали у чому полягає справжній патріотизм, розповідали, що він повинен проявлятися не тільки під час збройних конфліктів чи надзвичайних ситуацій. Однак серйозна бесіда постійно перепліталась із цікавими творчіми вправами, під час яких учасники мали змогу намалювати портрет людини-патріота, яким саме вони його бачать, прослідкувати як змінилися пріоритети в розстановці життєвих цінностей після початку збройного конфлікту на Україні. Діти також написали зворушливі "листи до байдужих громадян", у яких наголошували на небезпеці пасивності і закликали співвітчизників не стояти осторонь болючих процесів, що кояться у державі і бути людьми з активною громадянською позицією.
  Загалом захід пройшов дуже плідно й цікаво, в атмосфері тісної співпраці, залишивши по собі гарні емоції. Новий формат зустрічі отримав схвальні відгуки всіх учасників.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации


Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 
Официальный сайт общеобразовательной школы №65 г. Мариуполя

Все права защищены © 2012-2018 г.
Дизайн и верстка: Astarte & Stevad
Наполнение информацией: SVScom