Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 

5 золотих

  Захоплюючі спортивні змагання серед учнів 6х класів відбулися 12.12.2017р в школі. Сприяв проведенню змагань Дитячий будинок творчості.
  Учням було запропоновано найрізноманітніші конкурси: від серйозних спортивних до гумористичних. Особливо учням сподобався танцювальний конкурс та конкурс груп підтримки.
  Перемогу в ході запеклих змагань знову вибороли учні 6Г класу. Тепер їх очікують «5 золотих» на міському рівні.
  Поздоровляємо переможців!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Мы отдыхаем

Зустріч із військовими

  Сьогодні, 08 грудня 2017 року, у ЗОШ №65 проходила година спілкування з елементами тренінгу за участю військових.
  З дітьми проводили бесіду, а потім обговорювали такі поняття як «Батьківщина», «патріотизм», «громадянин» та ін. Учасники заходу виконували різні вправи, описували Україну та її величну красу, розмовляли про необхідність вияву активної громадянської позиції, а також міркували про свій внесок у майбутнє рідної країни.
  Запрошені військові ділились своїми враженнями і досвідом, розповідали багато цікавого, тож діти не хотіли їх відпускати і засипали масою питань.
  Учні 5А та 5Б класів і активісти з 6Б та 4Б не забули також привітати гостей з Днем Збройних сил України, дарували пісні, танки та вірші, а наприкінці заходу подарували пам'ятні сувеніри на згадку про школу.
  Дякуємо всім учасникам за приємне та корисне спілкування!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Кримінальна відповідальність неповнолітніх

  07 грудня 2017 року, в рамках проведення «Всеукраїнського тижня права», в школі було проведено заходи з правової обізнаності дітей.
  З учнями, які перебувають на внутрішкільному обліку, проведено лекцію щодо кримінальної відповідальності неповнолітніх. Дітям роз'яснили, що хоч вони ще неповнолітні, але вже можуть нести адміністративну та кримінальну відповідальність за протиправні вчинки. Було наведено приклади того, яка саме поведінка може розцінюватися як протиправна, а також види мір покарання встановлених законом. Деякі приклади дуже здивували дітей, бо вони вважали, що за такі, на їхню думку, дрібниці не може бути передбачене покарання.
  По всіх класах було проведено класні години «Правова обізнаність дитини- запорука її безпеки»
  З учнями 10-х класів проведено круглий стіл «Закон і ми». Бесіда проходила жваво та інформативно.

Администрация школы

Революція гідності

  Сьогодні, 20.11.2017р., напередодні вшанування Дня Гідності та Свободи в Україні, вчитель історії та права Ахкозов С.І. провів з учнями 10 класу урок-бесіду, на якому разом дітьми було відновлено у пам'яті хронологію жорстоких подій, які стали переламними у житті нашого суспільства і розвитку нашої країни. Учні знову згадали як проходла Україна шлях від мирної нечисельної демонстрації студентів, прихильників євроінтеграції, до кривавих збройних протистоянь влади і народу.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Драмтеатр у школі

  Сьогодні у ЗОШ №65 особливий день - до нас завітали актори Маріупольського Драматичного театру. Молодшим школярам запропонували переглянути казку-оперу «Коза-Дереза» за постановкою А.М. Левченко. Актори у яскравих костюмах грали бездоганно і влаштували дітям справжнє свято. Малеча дивилась виставу наче зачаклована. Усі отримали масу гарних емоцій. Дякуємо нашим гостям за чудову казку!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Ліга майбутніх поліцейських

  26 вересня до нашої школи завітали учасники молодіжної громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських». Вони розповіли учням 4-х класів про безпеку в зоні проведення Антитерористичної операції, безпеку вдома та на вулиці, права, обов'язки та про те, що потрібно робити, якщо опинився в екстремальній ситуації.
  Ми вдячні вам наші майбутні поліцейські.

Администрация школы

Джура у школі

  Вже кілька років поспіль, напередодні початку міських етапів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура», в ЗОШ №65 пройшли шкільні змагання з цієї гри.
  Команди 9-х та 10-х класів проходили по черзі такі станції як «Спортивна», «Медична», «Військова», «Історична», «Стрілецька» та інші. За доброю традицією кілька станцій допомагали організовувати представники ветеранів АТО, волонтерів, військових лікарів. Вони ділились із дітьми досвідом у наданні першої медичної допомоги, поводження зі зброєю. На одній зі станцій учасники мали змогу просто поговорити з бійцями, поставити їм будь-які запитання, що їх цікавили.
  За результатами гри найвправнішою виявилась команда 9-Б класу. Друге і третє місце посіли команди 9-Д та 10-А класів відповідно. Переможці отримали грамоти, а військові подарували шкільній бібліотеці книжки, атласи та інші видання для дітей різного віку.
  Після змагань учасники влаштували з військовими справжню фотосесію, дарували пісні, танок а також смачненький каравай. Усі отримали масу яскравих позитивних емоцій.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации


Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 
Официальный сайт общеобразовательной школы №65 г. Мариуполя

Все права защищены © 2012-2019 г.
Дизайн и верстка: Astarte & Stevad
Наполнение информацией: SVScom