Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 

Любіть Україну вишневу свою

  22 березня в ЗОШ № 65 був проведений військово-патріотичний захід під назвою «Любіть Україну вишневу свою». Урок-вікторина був організований педагогом-організатором Гончар Д.П. для учнів 5-х класів.
   Метою даного заходу було розширити поняття про єдність, незалежність і суверенність нашої держави та роль в цьому українського козацтва. Таким чином, учні мали можливість дізнатися більше про історію України, зокрема її козацтва.
    Під час заходу учні були уважними глядачами , а також активно відповідали на поставлені запитання, які стосувалися традицій, звичаїв та символів України. Деякі учні виразно продекламували вірші Т.Г. Шевченко.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Ляльковий театр

  20 березня 2017 року до ЗОШ №65 завітав Бердянський ляльковий «Папетт-шоу» зі виставою під назвою «Вкрадений ранець». Глядачами були як учні початкових класів, так і учні старших класів.
   Під час вистави використовувався сучасний музичний та танцювальний супровід..
  Учні та класні керівники були дуже вражені шоу, яке мало не тільки розважальний характер, але й повчальний характер.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Мы отдыхаем

Масляна

  Сьогодні у ЗОШ №65 діти знову долучались до народних звичаїв та традицій. Представники шкільного самоврядування вирішили провести для молодших школярів свято Масляної.
   Старшокласники перевдягнулися у яскраві костюми, які символізували зиму, весну, Масляну, та продемонстрували учням 4-х класів в ігровій формі звичаї та обряди, характерні для цього свята. Зима, як водиться, сперечалася з Весною та не хотіла йти. Але діти покликали Масляну і усі разом виконували доручення сурової Зими. Жваві скоморохи та добросерді бабусі веселили дітей жартівливими загадками, віршиками, пісеньками, залучали малечу до участі у змаганнях та іграх, тож Зима лишилась задоволена такими веселощами й згодилась поступатися своїми правами на користь Весни.
    Закінчився захід традиційно – учасники свята скуштували смачненьких млинців

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Згадаймо героїв!

  Сьогодні, 20.02.2017р., в ЗОШ №65 вшановували пам'ять Героїв Небесної Сотні.
  Завдяки показу слайдів із зображенням подій, що розгорталися в Києві починаючи з листопада 2013 року, учні 8-х класів мали змогу побачити всі етапи революції – з чого все почалося та чим обернулася ескалація конфлікту для всієї країни.
   Зворушливі відеоролики та сучасна поезія, присвячена подіям на майдані, сприяли зануренню в атмосферу почуттів, які охоплювали протестувальників та представників силових структур.
    Під час заходу діти декламували вірші, а насамкінець мали змогу висловити свої думки щодо загибелі мирних людей та поранення багатьох учасників з обох сторін протистояння.
    Усіх невинно вбитих вшанували хвилиною мовчання.
    Вічна пам'ять та слава Героям!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Благотворительный фонд школы

  Ознакомиться с отчетом благотворительного фонда родителей ОШ № 65 вы можете на странице сайта О школе >> Дополнительные услуги

С уважением администрация школы

Дорога до теремка

  Сьогодні, 12 лютого, в актовому залі ЗОШ № 65 відбулась театральна вистава під назвою «Дорога до теремка», присвячена ПДД. Організатором заходу був класний керівник 3-А класу- Хаджинова Наталя Валентинівна. Учасниками вистави були учні 3-А класу, а глядачами- учні 1-х класів та батьки.
  Захід проходив у формі казки про теремок, до якого намагалися потрапити такі казкові персонажи як Жаба, Зайка, Їжак, Лисичка, Мишка, Кроти, Ґава та інші звірі. Для цього їм необхідно було перейти дорогу, виконуючи правила дорожнього. В цьому їм допомагав світлофор.
   Організатор мав на меті провести виховний захід для учнів. Основним його завданням було спонукання дітей до вивчення правил дорожнього руху, а також до їх дотримання. Наприкінці вистави учні зрозуміли, що необхідно бути дисциплінованими на вулиці та не порушувати правила.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Ніхто крім нас

  Сьогодні 10 лютого 2017 року в ЗОШ № 65 відбувся військово-патріотичний захід на тему «Ніхто крім нас». Основною метою даного заходу було формування почуття патріотизму, любові та поваги до свого народу, до героїв АТО, а також формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Української держави і служби у Збройних силах України.
  Організатором виховного заходу був педагог-організатор Загорулько Дар’я Павлівна,яка провела урок-бесіду для учнів 9-х класів.
   Під час заходу, учні мали можливість ознайомитися з подіями які відбулися і відбуваються на території України, а також дізнатися про героїв цих подій. Учні були не тільки прослуховучами, а також активними учасниками. Так, під час уроку, пролунали вірші відомих українських поетів, а також героїв АТО і громадян України. Крім того, учням було запропоновано переглянути відео-фрагменти подій під час оборони Донецького аеропорту.
    По закінченню урока-бесіди учні висловили своє ставлення до побаченого та почутого, а також зробили певні висновки для себе.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации


Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 
Официальный сайт общеобразовательной школы №65 г. Мариуполя

Все права защищены © 2012-2018 г.
Дизайн и верстка: Astarte & Stevad
Наполнение информацией: SVScom