Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 

Весняні канікули 2018

  З планом заходів на весняні канікули в ЗОШ №65 з 05.03.2018 по 09.03.2018 ви можете познайомитися тут:
  План заходів на весняні канікули в ЗОШ № 65
  План роботи бібліотеки ЗОШ № 65 на весняні канікули
  План роботи спортивної зали ЗОШ № 65 на весняні канікули

Администрация школы (05.03.2018)

Безпека життєдіяльності

  25.01.18 в ОШ № 65 був проведений інструктаж по правилам безпеки на льоду та під час ожеледиці. Бесіда з елементами презентації та відеороликів проводилися для учнів 6-х класів. Під час заходу учням задавалися питання задля перевірки засвоєного матеріалу. В кінці бесіди учні мали можливість зробити певні висновки після прослуханого. Основною метою заходу було ознайомити дітей з правилами безпеки на льоду та діями під час нещасних випадків на льоду.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Логіка – королева знань

  Протягом січня у ЗОШ №65 проходили шах матні турніри серед дівчат та юнаків 6-х класів. За результатами змагань було визначено таких переможців:
  серед хлопців:
  I місце – Касьян Микола 6-Б
II місце – Меркулов Артем 6-Б
  серед дівчат:
  I місце – Бахтар Анастасія 6-В
II місце – Жук Руслана 6-В
  Вітаємо юних переможців!

Администрация школы

День Соборності – свято єдності!

  Сьогодні у ЗОШ№65 пройшла урочиста зустріч, присвячена Дню Соборності України.
  Учні 9-х класів розповіли своїм однокласникам про період в історії нашої держави, який ознаменувався такою значною подією як підписання Акту Злуки та об'єднання українського народу. Діти дізналися, що ті вікопомні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. Як наслідок усіх цих подій, щороку 22 січня українці відзначають велике державне свято – День Соборності України.
  Висвітлення історичних подій перемежовувалося декламуванням віршів про Україну та виконанням пісень. Згодом учням запропонували відповісти на деякі запитання та висловити свою думку щодо подій минулого та сьогодення. Внаслідок цього між усіма учасниками заходу відбулася жвава та конструктивна дискусія. Дітям ще раз нагадали, що треба бути чуйними, толерантними та свідомими особистостями, які з повагою відносяться до своєї держави.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Администрация школы (01.01.2018)

Новорічна казка

  27 грудня 2017р. у ЗОШ №65 для учнів 5-х класів було організовано святковий захід. Діти були не тільки спостерігачами, а й брали активну участь у постановці новорічної казки. Головні ролі Діда Мороза, Собаки, символу наступного року, казкаря та Злючки дісталися активістам 11-Б класу, які залучали молодших учнів до своєї гри. Діти переглядали виставу, брали участь у різноманітних конкурсах - від інтелектуальних до спортивно-розважальних, танцювали та водили святковий хоровод, а також дарували головним героям свої творчі номери та вірші. Наприкінці заходу, як водиться, запалили вогники на святковій ялинці і отримали подарунки. Дякуємо нашим талановитим акторам, які отримали не менше задоволення від своїх ролей ніж глядачі і подарували усім чудовий святковий настрій!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Праздники

У нас в гостях Святой Николай!

  Очень давно, более 1700 лет назад, в городе Мирах, в Малой Азии, жил парень по имени Николай. Его родители умерли и оставили сыну огромное имущество.
  Сердце Николая было наполнено большой добротой. Он решил раздать свое богатство бедным людям. Каждую ночь Николай наполнял мешок разной едой - хлебом, мясом, пряниками, сладостями, а также деньгами, незаметно от слуг выходил из дома, разносил это добро по селу и раскладывал на пороге дома, где жили бедные дети.
  Рано утром Николай наблюдал с высокой крыши своего дома, как радовались бедные дети, найдя подарки.
  Старший слуга Николая возмутился, когда увидел, что в кладовых все меньше и меньше припасов. «Наверное, кто-то ворует их», - подумал он, - надо поймать вора.» Каково же было удивление слуги, когда он узнал своего хозяина.
  Когда умер Николай и его душа стала пред Господним престолом, Господь сказал: «Чего хочешь, мой Николай, в награду за хорошую жизнь на земле?»
  Ничего не желаю, только позволь мне, Боже, сходить иногда с неба на Землю и посещать детей. Улыбнулся Господь ласково, сказал: «Знал я, каким будет твое прошение. Ежегодно в день твоих именин сможешь сходить на Землю.»
  С тех пор каждый год, в день своих именин - 19 декабря - Святой Николай ходит по Земле и разносит хорошим детям подарки. Знает Святой Николай, что все дети хорошие и вежливые, любят свой народ, свою землю.
  Сегодня ученики 10А класса встречали детей с конфетами и поздравлениями. Ребята пели, танцевали и создавали хорошее настроение.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации


Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 
Официальный сайт общеобразовательной школы №65 г. Мариуполя

Все права защищены © 2012-2019 г.
Дизайн и верстка: Astarte & Stevad
Наполнение информацией: SVScom