Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 

Олімпійський урок

  20 січня 2017 р. у ЗОШ №65 відбувся відкритий олімпійський урок, в якому прийняли участь чемпіони греко-римської боротьби, серед яких відзначилися учні школи. Глядачами і активними учасниками були учні 2-4 класів, а також вчителі. Захід проводив тренер 1-ї категорії- Матийченко Андрій Станіславович.
    Основною метою даного уроку було донесення того, що спорт є невід'ємною частиною в житті кожного. Зокрема, зміцнює здоров'я і характер, розвиває силу і терпіння, спритність і швидкість, витривалість і мужність, що вкрай необхідно для розвитку дітей.
    Під час уроку учні мали можливість ознайомитися з таким видом спорту, як греко-римська боротьба, а також побачити основні її прийоми. Крім того, учні 2-4-х класів мали змогу показати свою фізичну підготовку.
    Активні учасники отримали подарунки у вигляді посібників про Олімпійські ігри та українських спорстменів, які є чемпіонами і призерами європейських ігор.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Администрация школы (01.01.2017)

Святкові поздоровлення ветеранів

  Члени ініціативної групи учнівського самоврядування ЗОШ №65 відвідали з новорічними та різдвяними привітаннями Маріупольський пансіонат для ветеранів війни і праці №1. Для мешканців пансіонату діти приготували святковий концерт. Приємним сюрпризом для стареньких також стали солодощі. Напередодні учні ЗОШ №65 організували благодійний ярмарок власних виробів «hand-made» і на зібрані кошти придбали 30 кг солодкого печива. Особливою несподіванкою стали і малюнки, які діти привезли в дарунок. Ветерани були щиро вдячні за такі презенти.
    Та головне - школярі зрозуміли, що співчутливість, любов до ближнього – найкращі людські якості. Тож, не соромимось бути чуйними, добрими та щирими!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Тренінг з національно-патріотичного виховання

  16 грудня 2016р. в ЗОШ № 65 відбулася зустріч з представниками цивільного корпусу "АЗОВ". Для учнів 11-го класу та гостей заступником директора з ВР Могильною Н.М. та педагогом-організатором Мавроді В.В. було проведено тренінг з національно-патріотичного виховання.
  Формат зустрічі спонукав дітей до глибоких роздумів над порушеною темою та до активної участі в обговоренні різних питань. Зокрема, розбирали у чому полягає справжній патріотизм, розповідали, що він повинен проявлятися не тільки під час збройних конфліктів чи надзвичайних ситуацій. Однак серйозна бесіда постійно перепліталась із цікавими творчіми вправами, під час яких учасники мали змогу намалювати портрет людини-патріота, яким саме вони його бачать, прослідкувати як змінилися пріоритети в розстановці життєвих цінностей після початку збройного конфлікту на Україні. Діти також написали зворушливі "листи до байдужих громадян", у яких наголошували на небезпеці пасивності і закликали співвітчизників не стояти осторонь болючих процесів, що кояться у державі і бути людьми з активною громадянською позицією.
  Загалом захід пройшов дуже плідно й цікаво, в атмосфері тісної співпраці, залишивши по собі гарні емоції. Новий формат зустрічі отримав схвальні відгуки всіх учасників.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Подяка

  Багаторічна співпраця ЗОШ № 65 з морським ліцеєм у черговий раз виявилася корисною для 20 учнів з малозабезпечених родин нашої школи. Напередодні Новорічних та Різдвяних свят представники адміністрації ліцею подарували нам 20 квитків до кінотеатру і учні змогли переглянути мультиплікаційний фільм "Тролі".
  Щира подяка всім працівникам ліцею, хто причетний до цієї акції. Добро зроблене для інших завжди повертається.
  Зі святами, які до нас невпинно наближаються.

С уважением администрация школы

Микола Самофалов

  Дуже важливо, щоб молоде покоління вміло берегти пам’ять про своїх героїв, саме тому в ЗОШ №65 було організовано зустріч з бійцями та активістами «Азова». Урочистий захід присвячений пам’яті учня школи, воїна батальйону НГУ «Азов» Миколи Самофалова, котрого вважають безвісти пропалим. Про Миколу згадували учні, розповідала про нього Наталія Миколаївна, яка була класним керівником, коли той навчався в 7 – 8 класах нашої школи. Згадуючи його у шкільні роки, вона казала, що тоді це був учень-бешкетник. Коли він почав активно займатися спортом, його світогляд дуже змінився: «Микола став тренером і тоді зрозумів, що значить бути для когось учителем. Можливо, колись Микола і був бешкетником, але три роки тому він зміг правильно оцінити ситуацію і стати прикладом для наших учнів». Виступили побратими з «Азову», які до сих пір сподіваються на повернення «Ядра» (псевдо Миколи Самофалова). На зустрічі був також присутній командир полку «Азов» Мосе. Під час заходу був презентований громадсько-просвітницький вісник «Домаха», черговий випуск якого повністю присвячений Самофалову Миколі.
  Після цього старшокласникам провели урок допризовної підготовки. У цікавій інтерактивній формі було надано інформацію про військову службу, показали макети зброї, яку використовують у сучасній українській армії, діти мали можливість приміряти броньовані жилети, шоломи, захисні окуляри.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Нова поліція

  Сьогодні, 16 листопада 2016р., до ЗОШ №65 завітали представники Управління патрульної служби м. Маріуполь з бесідою, спрямованою на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.
  Патрульні розповіли дітям 5х та 6х класів про роботу оновленої служби, провели вікторину на знання дорожніх знаків і правил поведінки на вулиці та у транспорті. Показовою та хвилюючою була демонстрація зображень наслідків недотримання ПДД.
  Діти дуже активно відповідали на запитання гостей, а потім, в свою чергу, із задоволенням цікавилися різними випадками, які трапляються під час несення служби, чи не страшно дівчині працювати патрульною та що спонукало її обрати таку професію.
  Потім шкільна малеча мала змогу примірити бронежилети, розглянути різне службове спорядження та зробити купу фото на пам'ять. Дітям дуже сподобалось спілкування з представниками поліції, тож вони закликали гостей приїздити до школи ще.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации


Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 
Официальный сайт общеобразовательной школы №65 г. Мариуполя

Все права защищены © 2012-2018 г.
Дизайн и верстка: Astarte & Stevad
Наполнение информацией: SVScom