Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 

Зустріч із військовими

  Сьогодні, 08 грудня 2017 року, у ЗОШ №65 проходила година спілкування з елементами тренінгу за участю військових.
  З дітьми проводили бесіду, а потім обговорювали такі поняття як «Батьківщина», «патріотизм», «громадянин» та ін. Учасники заходу виконували різні вправи, описували Україну та її величну красу, розмовляли про необхідність вияву активної громадянської позиції, а також міркували про свій внесок у майбутнє рідної країни.
  Запрошені військові ділились своїми враженнями і досвідом, розповідали багато цікавого, тож діти не хотіли їх відпускати і засипали масою питань.
  Учні 5А та 5Б класів і активісти з 6Б та 4Б не забули також привітати гостей з Днем Збройних сил України, дарували пісні, танки та вірші, а наприкінці заходу подарували пам'ятні сувеніри на згадку про школу.
  Дякуємо всім учасникам за приємне та корисне спілкування!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Кримінальна відповідальність неповнолітніх

  07 грудня 2017 року, в рамках проведення «Всеукраїнського тижня права», в школі було проведено заходи з правової обізнаності дітей.
  З учнями, які перебувають на внутрішкільному обліку, проведено лекцію щодо кримінальної відповідальності неповнолітніх. Дітям роз'яснили, що хоч вони ще неповнолітні, але вже можуть нести адміністративну та кримінальну відповідальність за протиправні вчинки. Було наведено приклади того, яка саме поведінка може розцінюватися як протиправна, а також види мір покарання встановлених законом. Деякі приклади дуже здивували дітей, бо вони вважали, що за такі, на їхню думку, дрібниці не може бути передбачене покарання.
  По всіх класах було проведено класні години «Правова обізнаність дитини- запорука її безпеки»
  З учнями 10-х класів проведено круглий стіл «Закон і ми». Бесіда проходила жваво та інформативно.

Администрация школы

Революція гідності

  Сьогодні, 20.11.2017р., напередодні вшанування Дня Гідності та Свободи в Україні, вчитель історії та права Ахкозов С.І. провів з учнями 10 класу урок-бесіду, на якому разом дітьми було відновлено у пам'яті хронологію жорстоких подій, які стали переламними у житті нашого суспільства і розвитку нашої країни. Учні знову згадали як проходла Україна шлях від мирної нечисельної демонстрації студентів, прихильників євроінтеграції, до кривавих збройних протистоянь влади і народу.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Драмтеатр у школі

  Сьогодні у ЗОШ №65 особливий день - до нас завітали актори Маріупольського Драматичного театру. Молодшим школярам запропонували переглянути казку-оперу «Коза-Дереза» за постановкою А.М. Левченко. Актори у яскравих костюмах грали бездоганно і влаштували дітям справжнє свято. Малеча дивилась виставу наче зачаклована. Усі отримали масу гарних емоцій. Дякуємо нашим гостям за чудову казку!

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

Ліга майбутніх поліцейських

  26 вересня до нашої школи завітали учасники молодіжної громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських». Вони розповіли учням 4-х класів про безпеку в зоні проведення Антитерористичної операції, безпеку вдома та на вулиці, права, обов'язки та про те, що потрібно робити, якщо опинився в екстремальній ситуації.
  Ми вдячні вам наші майбутні поліцейські.

Администрация школы

Джура у школі

  Вже кілька років поспіль, напередодні початку міських етапів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура», в ЗОШ №65 пройшли шкільні змагання з цієї гри.
  Команди 9-х та 10-х класів проходили по черзі такі станції як «Спортивна», «Медична», «Військова», «Історична», «Стрілецька» та інші. За доброю традицією кілька станцій допомагали організовувати представники ветеранів АТО, волонтерів, військових лікарів. Вони ділились із дітьми досвідом у наданні першої медичної допомоги, поводження зі зброєю. На одній зі станцій учасники мали змогу просто поговорити з бійцями, поставити їм будь-які запитання, що їх цікавили.
  За результатами гри найвправнішою виявилась команда 9-Б класу. Друге і третє місце посіли команди 9-Д та 10-А класів відповідно. Переможці отримали грамоти, а військові подарували шкільній бібліотеці книжки, атласи та інші видання для дітей різного віку.
  Після змагань учасники влаштували з військовими справжню фотосесію, дарували пісні, танок а також смачненький каравай. Усі отримали масу яскравих позитивних емоцій.

С фотоматериалами вы можете ознакомиться на странице Фото и видео >> Работа администрации

  ВІТАЄМО вчителів української мови та літератури Кірпіченко Н.В. та Валенко Л.О. та їхніх вихованців з перемогою в міжнародному конкурсі "Мій рідний край" в номінації "Герої і час"/
  У Львові нагородили маріупольців - переможців Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край – 2017»
  16 вересня 2017 року у Львові в сесійній залі міської ради відбулося нагородження переможців Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край», незмінними натхненниками та організаторами якого є голова Союзу українок України, народний депутат України Лілія Григорович, її заступник, голова конкурсної комісії пані Ростислава Федак. Цей конкурс об'єднав учнівську та студентську молодь з усіх областей України та поза її межами, яка прагне досліджувати і науково обґрунтовувати події і факти минулого і сьогодення країни.
  Цьогоріч зустріч виявилася особливою: 20-річний ювілей конкурсу співпав зі 100-річчям Союзу українок - найбільш діяльної жіночої громадської організації в Україні.
  Протягом року на конкурс було подано 290 науково-дослідницьких, пошукових , творчих робіт учнівської та студентської молоді, які надійшли зі шкіл, вищих та середніх навчальних закладів, МАН, позашкільних установ з 22 областей України та Італії. Роботи об'єднані темою рідного краю - України, стосуються маловідомих та актуальних сторінок історії, етнографії, культури, літературознавства, мовознавства, екології та здоров'я нації, минулого та сьогодення держави.
  Не вперше за 20- річну історію конкурсу «Мій рідний край» до когорти тих, хто підтримують бажання молоді пізнати і написати правдиві сторінки історії України, приєдналися й учні і вчителі Маріуполя.
  У номінації «Криниця духовності» найвища нагорода – Перлина конкурсу - дісталася учню 8-го класу Маріупольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №65 Михайлову Владу за роботу «Майже святий… Легше запалити одну маленьку свічку, ніж проклинати темінь…». Переможець разом із своїми науковими керівниками вчителями української мови та літератури ЗОШ № 65 Кірпіченко Н.В. та Валенко Л.О. був запрошений на урочисте нагородження. Кожен учасник свята отримав у дарунок збірник конкурсних робіт учнівської та студентської молоді Міжнародного конкурсу «Мій рідний край 2016-2017», у якому представлені дослідження, які отримали найвищу нагороду – Перлина конкурсу, 1 і 2 місця. Запрошені також взяли участь у різноманітних цікавих зустрічах та мали змогу ознайомитись з історичними пам’ятками міста Львова.
  Вітаємо переможців та бажаємо нових досягнень

Администрация школы

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 
Официальный сайт общеобразовательной школы №65 г. Мариуполя

Все права защищены © 2012-2019 г.
Дизайн и верстка: Astarte & Stevad
Наполнение информацией: SVScom